Warta – GKS Bełchatów 0:0 (koniec) | Garbarnia – Znicz 0:1 (koniec) | Siarka T. – Jastrzębie 0:2 (koniec)
Rozwój – Stal S. W. 2:1 (koniec) | Legionovia – Błękitni 2:1 (koniec) | Radomiak – ŁKS 1:1 (koniec)
Wisła Pu. – Olimpia E. 0:0 (koniec) | ROW Rybnik – Gryf 3:0 (koniec)
Legionovia Legionowo
2:1 (2:1)
Błękitni Stargard
Sobota 14.10.2017, 15:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • 13. kolejka

38
    Gol dla Legionovii!
    Ależ fantastyczna kontra gospodarzy! Mazurek przejmuje piłkę w środku pola, a Kwiatkowski wypuszcza na prawym skrzydle Żebrowskiego. Ten miał mnóstwo czasu – popatrzył i zauważył wbiegającego w pole karne, osamotnione PRZEMYSŁAWA RYBKIEIWCZA, któremu nie pozostało nic innego jak wpakować piłkę do siatki, obok bezradnego Ufnala. Podręcznikowy kontratak i prowadzenie Legionovii staje się faktem!

17
    Rzut rożny dla Legionovii wykonuje Mateusz Żebrowski. Świetnie wrzucona piłka, idealnie do GRZEGORZA MAZURKA, który aby wbić piłkę do siatki musi popisać się efektowną przewrotką! Próbował wybić to z linii bramkowej Ufnal, ale nie udało się mu to i mamy remis! Zaczynamy to spotkanie od nowa.

10
    Gol dla Błękitnych!
    Efektowny atak pozycyjny drużyny gości! Błękitni długo utrzymywali się przy piłce na połowie Legionovii. Futbolówka została przerzucona na prawe skrzydło, tam idealnie wypieścił dośrodkowanie Fadecki, a w polu karnym głową, pod poprzeczkę, nie dając szans Puskowi, piękną bramkę zdobywa PATRYK SKÓRECKI! Goście obejmują prowadzenie, chociaż to gospodarze przeważali w tych pierwszych, dziesięciu minutach.