Arka – Jagiellonia | 4:1 (koniec) | | | Wisła K. – Legia | 0:1 (koniec) |
Puszcza – Olimpia G. | 2:1 (koniec) | | | Zagłębie S. – Stomil | 5:1 (koniec) | | | GKS K. – Ruch | 1:2 (koniec) |
Znicz – Siarka T. | 1:3 (koniec) | | | GKS Bełchatów – MKS Kluczbork | 1:0 (koniec) |
Everton – Arsenal | 2:5 (koniec) | | | Tottenham – Liverpool | 4:1 (koniec) |
Chievo – Hellas Verona | 3:2 (koniec) | | | Spal – Sassuolo | 0:1 (koniec) | | | Torino – AS Roma | 0:1 (koniec) |
Atalanta – Bologna | 1:0 (koniec) | | | Benevento – Fiorentina | 0:3 (koniec) | | | AC Milan – Genoa | 0:0 (koniec) |
Udinese – Juventus | 2:6 (koniec) | | | Lazio – Cagliari | 3:0 (koniec) |
Villarreal – Las Palmas | 4:0 (koniec) | | | Celta Vigo – Atletico | 0:1 (koniec) | | | Leganés – Bilbao | 1:0 (koniec) |
Real Madryt – Eibar | 3:0 (koniec) |
FC Koln – Werder | 0:0 (koniec) | | | Freiburg – Hertha | 1:1 (koniec) | | | Wolfsburg – Hoffenheim | 1:1 (koniec) |
Nice – Strasbourg | 1:2 (koniec) | | | Troyes – Lyon | 0:5 (koniec) | | | Olympique – PSG | 2:2 (koniec) |
Vik. Pilzno – Brno | 3:0 (koniec) | | | Zlín – Mlada | 1:5 (koniec) | | | Slavia – Slovan | 1:2 (koniec) |
Prešov – MSK Żilina | 0:1 (koniec) |
finał
Puszcza Niepołomice
2:1
(2:1)
Olimpia Grudziądz
Piotr Grabowski
Gole:
11. Uwakwe, 45. Domański – 9. Koval
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 7. . (PSZ), 40. . (PSZ), 75. . (PSZ) – 14. . (OLG), 29. . (OLG)
Spudłowany karny!:
Puszcza Niepołomice:
Staniszewski – Bartków, Czarny, Stawarczyk, Furtak, Ryndak, Stefanik, Uwakwe, Domański, Żurek, Orłowski
Zmiany:
Trener:
Olimpia Grudziądz: Małecki – Ciechanowski, Goropevšek, Wełna, Žitko, Olczyk – Michalik, Handzlik, Wolski, Klichowicz – Koval.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Olimpia Grudziądz: Małecki – Ciechanowski, Goropevšek, Wełna, Žitko, Olczyk – Michalik, Handzlik, Wolski, Klichowicz – Koval.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Puszcza Niepołomice: Staniszewski – Bartków, Czarny, Stawarczyk, Furtak, Ryndak, Stefanik, Uwakwe, Domański, Żurek, Orłowski
Olimpia Grudziądz: Małecki – Ciechanowski, Goropevšek, Wełna, Žitko, Olczyk – Michalik, Handzlik, Wolski, Klichowicz – Koval..
Strzelcem bramki VOLODYMYR KOVAL.
Strzelcem bramki LONGINUS UWAKWE.
Strzelcem bramki MACIEJ DOMAŃSKI.