Cracovia – Arka 2:1 (koniec) | Legia – Lech P. 2:1 (koniec)
Cracovia
2:1 (1:0)
Arka Gdynia
Niedziela 04.03.2018, 15:30 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • PKO Ekstraklasa • 26. kolejka

Dziękujemy za śledzenie relacji! (17:36:28)
    Statystyki po meczu.
    Hops!

Trzy punkty zostają w Krakowie! Naprawdę fajne widowisko sprezentowali nam piłkarze Cracovii oraz Arki Gdynia. Gościom zabrakło jednego – motywacji i determinacji w walce o trzy punkty, w pewnej chwili remis był dla nich szczytem i to się zemściło, Cracovia wyprowadziła akcję, którą wykończył Krzysztof Piątek i dał komplet "oczek". W końcu trochę bramek w tej kolejce... O 18:00 hit. Legia Warszawa podejmie przy łazienkowskiej Lech Poznań. Bądźcie z nami!

90+5

90+5
    Dośrodkowanie na głowę Jurado! ten oddaje strzał, ale prosto w ręce Peskovića.

90+5
    Jeszcze? Tego się nie spodziewałem, Arka ma jeszcze szansę na ostatnią akcję.

90+4
    Jeszcze pozwala grać sędzia Kwiatkowski, chwila przerwy była, więc myślę, że około 30. sekund pozostało.

90+3
    Końcówka meczu, tutaj chyba już nic się nie zmieni.

90+2
    Nie ma rzutu karnego. Dobra decyzja sędziego.

90+2
    Ręka w polu karnym Cracovii, będzie interwencja VAR-u.

90+1
    Trzy minuty dłużej pogramy w Krakowie. Wyszli z kontrą gospodarze, ale nic z tego, Wdowiak zmaścił ostatnie podanie w kierunku Piątka.

90
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Adam Marciniak, na boisku pojawia się Ruben Jurado.

90
    Czy Arka zmusi się do jakiejś aktywacji i rzuci się do odrabiania wyniku?
    89. Krzysztof PIĄTEK - 2:1

89
    Gol dla Cracovii!

To jest to! Arka odpuściła i chciała grać na remis, natomiast Cracovia do końca atakowała i to się opłaciło, trzeci korner z rzędu, do główki wyskoczył KRZYSZTOF PIĄTEK, który pokonuje Steinborsa!

88
    Hernandez z narożnika, strzał głową Dimuna, broni Steinbors, trzeci z rzędu rzut rożny.