Arka – Lechia 1:2 (koniec) | Lech P. – Korona 0:1 (koniec)
Arka Gdynia
1:2 (1:2)
Lechia Gdańsk
Piątek 13.04.2018, 18:00 • Stadion Miejski, Gdynia • PKO Ekstraklasa • Grupa Spadkowa

Dobrego piątkowego wieczoru! (20:18:21)
    Statystyki po meczu:
    Arka pogrążona przed własną publicznością.

Lechia Gdańsk czwarty raz z rzędu wygrywa derby trójmiasta! Bardzo ważne zwycięstwo podopiecznych Stokowca, którzy wskakują na 11. miejsce w ligowe tabeli. Arka przegrywa prestiżowy pojedynek mimo tego, że jako pierwsza wyszła na prowadzenie. Zabrakło mobilizacji, w szczególności w drugiej połowie, która była tak naprawdę cieniem pierwszej odsłony. Dziękujemy za śledzenie relacji!

90+6

90+6
    Nunes za opóźnianie ogląda żółtą kartkę.

90+5
    Szwocha dogrywał z kornera, a tam Helstrup uderza nad bramką Kuciaka.

90+4
    Świetny strzał Jankowskiego po wyrzucie z autu, będzie jeszcze rzut rożny.

90+3
    Położył się na murawie Lipski, ale natychmiast wstał, bowiem sędzia Raczkowski nakazał grać dalej, a futbolówkę miał Arka.

90+2
    Nalepa do końca powalczył o piłkę i to się opłaciło, na połowie Lechii gra teraz Arka, ale chyba nic wielkiego z tego nie wyjdzie.

90+1
    Pięć minut, pięć ostatnich minut nadziei Arki Gdynia.

90
    Wracamy do gry, za moment dowiemy się o ile dłużej pogramy w drugiej odsłonie.

89
    Marcjanik ostro w nogi Lipskiego, żółta kartka.

89
    Zbyt niedokładna piłka w kierunku Szwocha, Helstrup był wysyłającym tę piłkę. Arka od autu na własnej połowie.

88
    Esqueda próbował strącenia piłki za siebie, nie miał wsparcia totalnie Meksykanin i zbierają futbolówkę ponownie obrońcy Lechii.

87
    Leży na murawie Flavio Paixao, totalnie już zaoszczędzają czas piłkarze Lechii. Jeszcze kilka minut pogramy. To na pewno.

86
    Strzał Zarandii nad bramką, dość wyraźnie.

85
    Jankowski wygrał starcie z Vitorią, ale bez większego zagrożenia pod bramką Lechii, bowiem czujnie Kuciak wyszedł z bramki i złapał spokojnie futbolówkę.

85
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Paweł Stolarski, na boisku pojawia się Joan Nunes.