Błękitni – Ruch 3:1 (koniec) | Siarka T. – Radomiak 0:2 (koniec) | Resovia – Olimpia E. 2:0 (koniec)
ROW Rybnik – Rozwój 0:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Skra 0:1 (koniec) | Górnik Ł. – Stal S. W. 2:0 (koniec)
Widzew – GKS Bełchatów 0:0 (koniec)
Górnik Łęczna
2:0 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 27.10.2018, 19:00 • Stadion Górnika, Łęczna • 2. Liga • 16. kolejka

88
    Żółtym kartonikiem za faul na własnej połowie boiska ukarany został Janiszewski.

88
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Dadok, na boisku pojawia się Szifer.

85
    Po dośrodkowaniu Szysza minimalnie ponad bramką uderzał Tymosiak!

83
    Gol dla Łęcznej!

Dobijają rywali miejscowi! Strzał Szysza ładnie wybronił Konefał, ale do odbitej przez niego piłki dopadł PAWEŁ WOJCIECHOWSKI, który z zimną krwią umieścił ją w siatce!

82
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Pisarczuk, na boisku pojawia się Korczakowski.

75
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Mistrzyk, na boisku pojawia się Kitliński.

70
    Fatalny błąd na własnej połowie popełnił Sobotka. Futbolówkę przechwycił Essam, ale jego strzał przytomnie wybronił Konefał.

65

Gospodarze obejmują prowadzenie! Po błędzie Stasiaka futbolówkę przechwycił PAWEŁ WOJCIECHOWSKI. Zawodnik Górnika pognał z piłką na bramkę rywali, zwiódł rywala na piętnastym metrze i płaskim strzałem pokonał Konefała!

60
    Żółtym kartonikiem za faul na połowie rywali upomniany zostaje Łuszkiewicz. To pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu.

59
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Dzięgielewski, na boisku pojawia się Essam.

37
    Znakomita okazja przyjezdnych, ale po dośrodkowaniu Waszkiewicza minimalnie ponad bramką uderzał głową Łętocha!

11
    Ależ było blisko! Po koronkowej akcji Górnika w dobrej sytuacji znalazł się Dzięgielewski. Zawodnik gospodarzy nie trafił czysto w piłkę, ale minął się z futbolówką Konefał i ta trafiła w słupek!

Gole: 65. Wojciechowski, 83. Wojciechowski

Kartki:   60. Łuszkiewicz (LCZ) – 88. Janiszewski (SSW)

Górnik Łęczna:
    Rojek – Sasin, Midzierski, Pajnowski, Zagórski, Tymosiak, Łuszkiewicz (C), Pisarczuk (82. Korczakowski), Dzięgielewski (59. Essam), Szysz, Wojciechowski

Zmiany:
    Podleśny – Zuber, Kukułowicz, Essam, Korczakowski, Sosnowski, Rogala

Trener: Sławomir Nazaruk

Stal Stalowa Wola:
    Konefał – Waszkiewicz, Łętocha, Trąbka, Dadok (88. Szifer), Mroziński, Mistrzyk (75. Kitliński), Sobotka, Dziubiński, Stasiak, Janiszewski