Rozwój – Toruń 0:0 (anuluj) | Stal S. W. – ROW Rybnik 1:1 (koniec) | Skra – Radomiak 0:0 (koniec)
Znicz – Resovia 0:2 (koniec) | GKS Bełchatów – Pogoń Sdl. 1:1 (koniec) | Olimpia G. – Błękitni 3:1 (koniec)
Olimpia E. – Widzew 0:0 (anuluj) | Ruch – Siarka T. 2:0 (koniec)
Olimpia Grudziądz
3:1 (2:1)
Błękitni Stargard
Sobota 10.11.2018, 17:00 • Stadion Centralny, Grudziądz • 2. Liga • 18. kolejka

90+1
    Kamiński napomniany żółtą kartką za przewinienie już w doliczonym czasie.

90
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi M. Kwiatkowski, na boisku pojawia się Sitkowski.

86
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Marzec, na boisku pojawia się Kamiński.

83
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Karmański, na boisku pojawia się Orłowski.

83
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Kita, na boisku pojawia się Hirsz.

80
    Gol dla Olimpii!
    Strzelcem bramki MATEUSZ MARZEC.

Pomocnik Olimpii Grudziądz znalazł drogę do bramki. Trzecie trafienie i najpewniej zamknięcie tego spotkania. Biało-Zieloni zbierają owoc swojego ofensywnego nastawienia.

73
    Junpei Shimmura również przedwcześnie opuszcza boisko. Sędzia wykluczył drugiego zawodnika w tym spotkaniu. Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla pomocnika.

69
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Papikjan, na boisku pojawia się Kaczmarek.

59
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Handzlik, na boisku pojawia się Poręba.

55
    Agwan Papikjan ma apetyt na zdobycie drugiego gola i rozstrzygnięcie meczu. Dwa uderzenia tego zawodnika. Pierwsze niecelne, a drugie zatrzymane przez czujnego Mariusza Rzepeckiego.

45+1
    Koszmarne zachowanie Śmietanki. Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka w ostatnich sekundach pierwszej połowy. Olimpia zagra po przerwie w osłabieniu.

40
    Strzelcem bramki KONRAD HANDZLIK.

Rozstrzelali się piłkarze w ostatnich kilkunastu minutach. Konrad Handzlik znalazł się we właściwym miejscu i przywrócił Olimpii Grudziądz prowadzenie. Ponownie cieszą się gospodarze.

31
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki PIOTR KURBIEL.

Na odpowiedź przeciwnika ze Stargardu nie trzeba było długo czekać. Niespodziewane trafienie Piotra Kurbiela, który wykorzystał rozprężenie w zespole z Grudziądza.

28
    Strzelcem bramki AGWAN PAPIKJAN.

W drugim kwadransie Olimpia Grudziądz wyszła na prowadzenie. Próbował aż wstrzelił się Agwan Papikjan. Tym razem już celnie, a na dodatek obok Mariusza Rzepeckiego do bramki.

26
    Pierwsze napomnienie dla zawodnika z Grudziądza. Śmietanko musi uważać.

20
    Po przewinieniu Japończyka rzut wolny dla Olimpii Grudziądz. Do futbolówki podszedł Robert Ziętarski i niebezpiecznym uderzeniem postraszył Mariusza Rzepeckiego. Interweniował w ostatnim momencie bramkarz gości.

19
    Zaostrza się mecz z powodu fauli Błękitnych. Temperuje Piotr Idzik kartką Junpeia Shimmurę.