Chelsea – Fulham 2:0 (koniec) | Arsenal – Tottenham 4:2 (koniec) | Liverpool – Everton 1:0 (koniec)
Liverpool F.C.
1:0 (0:0)
Everton F.C.
Niedziela 02.12.2018, 17:15 • Anfield Road, Liverpool • Angielska Premier League • Runda 14

To już wszystko na dziś z Liverpoolu. Dziękujemy, że byli Państwo z nami, a także zapraszamy do śledzenia pozostałych relacji na naszej stronie. Życzymy spokojnego wieczoru. (19:15:54)
    Divock Origi bohaterem Liverpoolu:

Koniec spotkania na Anfield. Ależ mieliśmy emocje w samej końcówce setnych ligowych derbów pomiędzy Liverpoolem, a Evertonem. W derbach miasta Beatelsów górą okazują się The Reds, którzy za sprawą Divocka Orgiego inkasują trzy punkty.
    Podopieczni Marco Silvy nie grali źle, ba można powiedzieć, że w długich okresach to oni prowadzili grę, jednak futbol bywa nieprzewidywalny i po błędzie Pickforda The Toffees muszą wracać do domu w smutnych nastrojach.

90+7
    90+6. Divock Origi (LIV) - 1:0

90+6
    Gol dla Liverpoolu!

CO SIĘ DZIEJE NA ANFIELD!!!!
    Strzał rozpaczy w wykonaniu van Dijka, piłka wydaje się, że minie bramkę Evertonu, ale odbija się dwukrotnie od poprzeczki, fatalnie zachował się Jordan Pickford i DIVOCK ORIGI z najbliższej odległości trafia do pustej bramki. CO ZA HISTORIA W DERBACH LIVERPOOLU.

90+4
    Zagotowało się pomiędzy Richarlisonem, a Joe Gomezem. W całą sytuację wmieszał się jeszcze Virgil van Dijk, ale obyło się bez kar indywidualnych.

90+3
    Leży na boisku Gueye, która trzyma się w okolicach pachwiny. Arbiter pokazuje, że przedłuży spotkanie.

90+2
    Ładny zwód Daniela Sturridge'a. Były napastnik Chelsea i Manchesteru City przewrócił się w szesnastce Evetonu, ale pan Chris Kavangh zdecydowanym gestem pokazuje, że o rzucie karnym nie może być mowy.

90+1
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Marco Silva zabezpiecza obronę na końcowe minuty. Za islandzkiego pomocnika wchodzi Kourt Zouma.

90
    Islandczyk trafia do notesu sędziego za faul taktyczny na połowie Liverpoolu.

89
    Schodzi z boiska skrzydłowy w Evertonu. Na ostatnie minuty tego pojedynku wchodzi Dominic Calvert- Lewin.
    88. Divock Origi trafia w poprzeczkę:

88
    Portugalczyk ukarany kartką za faul w bocznym sektorze boiska.

87
    Ależ szczęście mają przyjezdni. Po rzucie rożnym piłka trafia do Orgiego, a zmiennik w talli Jurgena Kloppa z trzech metrów trafia w poprzeczkę. Możliwe że była to piłka meczowa dla gospodarzy.

87
    Ładna akcja Origiego. Belg szukał płaską centrą Mane, ale w ostatniej chwili ubiegł Senegalczyka Coleman.

86
    Niebezpieczna centra Alexandra- Arnolda i po raz kolejny dobrze wybija Keane.

85
    Centra z rogu Alexandra- Arnolda na pierwszy słupek i dobrze ustawiony Keane zażegnał zagrożenie.

Bartek Łojewski

Gole: 90+6. Origi

Kartki:   33. Shaqiri (LIV), 77. Fabinho (LIV), 80. Joe. Gomez (LIV) – 88. A. Gomes (EVE), 90. Sigurdsson (EVE)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 16:9. Strzały niecelne: 9:4. Rzuty rożne: 8:1. Spalone: 1:3. Foule: 12:7.
    Liverpool F.C.: Alisson – Alexander-Arnold, Joe. Gomez, V. van Dijk (C), Robertson – Wijnaldum, Fabinho – Shaqiri (71. Keïta), Firmino (84. Origi), Mané – M. Salah (75. Sturridge).