ROW Rybnik – Siarka T. 1:1 (koniec) | Stal S. W. – Skra 1:4 (koniec) | Rozwój – GKS Bełchatów 0:0 (koniec)
Olimpia E. – Olimpia G. 0:0 (koniec)
Stal Stalowa Wola
1:4 (0:1)
Skra Częstochowa
Sobota 30.03.2019, 15:00 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • 2. Liga • 26. kolejka

Za nami spotkanie na IzoArenie w Boguchwale, gdzie przyjezdni rozbijają Stal Stalowa Wola 4:1. Od samego początku podopieczni Pawła Ścierbury kontrolowali spotkanie. Gospodarzom udało się doprowadzić do wyrównania w 53. minucie, aczkolwiek z remisu cieszyli się zaledwie trzy minuty, gdyż bramkę z rzutu wolnego strzelił Nocoń. Pięć minut później na tablicy świetlnej mieliśmy już rezultat 1:3, kiedy kiks kapitana Stali wykorzystał Siwek. Na dziesięć minut przed końcem wynik spotkania wynik spotkania ustalił trafiając drugi raz do bramki w dniu dzisiejszym Sebastian Siwek. (16:56:31)

90+2

90+1
    Korner dla Stali.

90
    Uderzenie Siwka z granicy pola karnego i pierwsza interwencja golkipera Stali, w której można przyklasnąć golkiperowi gospodarzy.

89
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Nocoń, na boisku pojawia się Marek.

87
    To powinna być piąta bramka dla Skry! Zabawił się napastnik gości z defensorami Stali i zmierzająca futbolówkę w kierunku bramki wślizgiem ratuje najprawdopodobniej Jarosz!

85
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Napora, na boisku pojawia się Skowron.

84
    Ależ akcja rozegrana przez przyjezdnych. Wystawienie piłki na dwunasty metr do Olejnika, który minimalnie chybił!

82
    Kitliński walczy w szesnastce i wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu. Sędzia główny uważa inaczej i od bramki grę wznowi Mikołaj Biegański.

80
    Pierwsze uderzenie Kiecy na bramkę, ale tylko odnotowane do statystyk.

79
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Niedbała, na boisku pojawia się Kieca.

78
    Złe, a wręcz fatalne przerzucenie piłki do Sobotki i grę spod własnej bramki wznowią gracze Skry.

76

75
    Kwadrans do końca spotkania raczej nieunikniona jest porażka zielono-czarnych, którzy starają się odrobić straty.

73
    Trąbka do Sobotki ten odgrywa mu z pierwszej piłki, a pomocnik Stali wrzuca wprost w dłonie Biegańskiego.

72
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Dadok, na boisku pojawia się Kitliński.

70
    Gol dla Skry!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN SIWEK.

Zagranie na lewą flankę, a tam zawodnik Skry zagrywa futbolówkę na bliższy słupek. Defensora Stali uprzedza Sebastian Siwek, który czubkiem buta umieszcza piłkę w bramce!

68
    Futbolówka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego spada na dalszy słupek, gdzie próbował się zrehabilitować Sobotka, aczkolwiek jego strzał ląduje wysoko nad poprzeczką.

67
    Dobrze zagrana piłka na bliższy słupek przez Trąbkę i Obuchowski w ostatniej chwili wybija na rzut rożny.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 53. Janiszewski – 8. Nowak, 56. Nocoń, 61. Siwek, 70. Siwek

Stal Stalowa Wola: Konefał – Trąbka, Trubeha(46. Łętocha), Dadok(72. Kitliński), Mroziński, Stelmach(46. Pietras), Sobotka (C), Jopek, Jarosz, Dziubiński, Janiszewski

Zmiany: Kalinowski, Pietras, Kitliński, Mistrzyk, Grasza, Śpiewak, Łętocha

Skra Częstochowa: Biegański – Zalewski, Nocoń(89. Marek), Nowak, Gerega, Nowak(45+2. Siwek), Napora, Niedbała(79. Kieca), Obuchowski, Olejnik (C), Holik, Poprawa

Zmiany: Krzczuk, Mastalerz, Kaczmarczyk, Skowron, Marek, Kieca, Siwek

Sędziowie: Paweł Kukla