Everton – Wolves 3:2 (koniec) | Arsenal – Tottenham 2:2 (koniec)
Arsenal F.C.
2:2 (1:2)
Tottenham Hotspur
Niedziela 01.09.2019, 17:30 • Emirates Stadium, Londýn • Angielska Premier League • Runda 4

Derby północnego Londynu dobiegły końca! Tottenham prowadził dwoma bramkami, ale Kanonierzy się nie poddali i odrobili straty. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 2:2 i podziałem punktów. Dziękuję za uwagę! (19:24:27)

90+5
    To była piłka meczowa! Strzał Sissoko z obrębu pola karnego zostaje jednak zablokowany przez jednego z defensorów Arsenalu!

90+5
    Pepe drugi raz w krótkim odstępie czasu przegrywa pojedynek z defensorami Tottenhamu.
    90+4. Harry Kane (TOT)

90+4
    Fauluje na połowie rywali Kane. Szybko wznawiają grę Kanonierzy.

90+2
    W nieprzepisowy sposób walczył o piłkę Xhaka i on także zostaje upomniany przez arbitra.

90+1
    Aż o pięć minut przedłużony został ten pojedynek!

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Ogromne emocje na Etihad! Za chwilę dowiemy się, ile dodatkowych minut otrzymają obydwie drużyny.

89
    Rzut rożny dla Tottenhamu po zablokowanym zagraniu Kane'a.

87
    Sokratis Papastathópoulos upomniany żółtą kartką.

85
    Tym razem niecelnie na bramkę Tottenhamu uderzał Pepe.

84
    Zablokowane uderzenie Aubameyanga! Mocno rozpędzili się Kanonierzy, ale może im zabraknąć czasu na strzelenie decydującego gola.

82
    Dośrodkowanie Eriksena z rzutu wolnego, ale przechwytują piłkę defensorzy Arsenalu.
    80. Sokrátis Papastathópoulos (ARS)

80
    Pada gol dla Arsenalu, ale błyskawicznie zostaje anulowany! Czujne oko VAR-u wyłapało pozycję spaloną!

80
    Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Wydaje się, że bliżej ewentualnego zwycięskiego gola są miejscowi.

Gole: 45+2. A. Lacazette, 71. Aubameyang – 10. Eriksen, 40. Kane (kar.)

Kartki:   63. A. Lacazette (ARS), 87. Papastathópoulos (ARS), 90+2. Xhaka (ARS) – 28. Rose (TOT), 32. Lamela (TOT), 58. Eriksen (TOT), 74. Winks (TOT), 79. D. Sánchez (TOT)

Strzały celne: 8:9. Strzały niecelne: 10:3. Rzuty rożne: 11:6. Spalone: 3:1. Foule: 13:19.
    Arsenal F.C.: Leno – Maitland-Niles, Papastathópoulos, David Luiz, Kolašinac – Torreira (63. D. Ceballos), Xhaka (C), Guendouzi – Pépé, A. Lacazette (67. Mchitarjan), Aubameyang.
    Zmiany: Martinez – Chambers, Mchitarjan, D. Ceballos, Özil, Willock, Nelson.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Alderweireld, D. Sánchez, Vertonghen, Rose – Moussa Sissoko, Winks – Lamela (60. Alli), Eriksen, S. Heung-Min (79. Lo Celso) – Kane.
    Zmiany: Gazzaniga – Aurier, Davies, Lo Celso, Alli, Lucas Moura, Skipp.

Sędzia główny: Martin Atkinson
    Asystenci: Lee Betts, Constantine Hatzidakis
    Sędzia techniczny: Andre Marriner