Cypr – Szkocja | 1:2 (koniec) | | | Azerbejdżan – Walia | 0:2 (koniec) | | | Słowenia – Łotwa | 1:0 (koniec) |
Rosja – Belgia | 1:4 (koniec) | | | San Marino – Kazachstan | 1:3 (koniec) | | | Niemcy – Białoruś | 4:0 (koniec) |
Irlandia Północna – Holandia | 0:0 (koniec) | | | Chorwacja – Słowacja | 3:1 (koniec) | | | Austria – Macedonia Płn. | 2:1 (koniec) |
Izrael – Polska | 1:2 (koniec) |
Podbeskidzie – Zagłębie S. | 4:1 (koniec) | | | Stomil – GKS Bełchatów | 0:1 (koniec) | | | Chojniczanka – Wigry | 1:3 (koniec) |
GKS T. – Radomiak | 2:2 (koniec) | | | Sandecja – Termalica | 2:2 (koniec) |
Lech II P. – Olimpia E. | 1:1 (koniec) | | | Błękitni – Polkowice | 3:2 (koniec) | | | Resovia – Stal S. W. | 3:2 (koniec) |
Bytovia – Toruń | 1:1 (koniec) | | | Górnik Ł. – Garbarnia | 1:0 (koniec) |
Kosowo – Polska | 1:4 (koniec) |
Ruch Z. – Gać | 0:0 (koniec) |
Włochy – Islandia | 3:0 (koniec) |
finał
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:1
(3:0)
Zagłębie Sosnowiec
90+1
|
Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Roginić, na boisku pojawia się Laskowski.
|
|
86
|
Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Rakowski, na boisku pojawia się Hilbrycht.
|
|
79
|
Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Danielak, na boisku pojawia się Ubbink.
|
|
78
|
Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Pawłowski, na boisku pojawia się Stewart.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Szwed, na boisku pojawia się Radkowski.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Słomka, na boisku pojawia się Seedorf.
|
Gole:
13. Figiel, 29. Roginić, 41. Danielak, 83. Seedorf (sam.) – 51. Piasecki
Sędziowie: Paszkiewicz, Stępień, Zalewski
Widownia:
Kartki: 44. Rakowski (POD), 50. Jaroch (POD) – 33. Krachunov (SOS), 68. Piasecki (SOS) 55. Krachunov (SOS)
Spudłowany karny!:
Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Polacek – Jaroch, Bashlai, Osyra, Modelski – Danielak (79' Ubbink) Sieracki, Rakowski (86' Hilbrycht) Figiel, Sierpina – Roginić (90+1' Laskowski)
Zmiany: Rafał Leszczyński, Komor, Gach, Sopoćko, Rzuchowski, Ubbink, Hilbrycht, Laskowski, Ivan Martin
Trener:
Zagłębie Sosnowiec: Stępniowski – Nawotka, Krachunov, Grzelak, Słomka (46' Seedorf) – Szwed (46' Radkowski) Mularczyk, Hołota, Pawłowski (78' Stewart) Małecki – Piasecki
Zmiany: Perdijić, Seedorf, Radwanek, Karbowy, Radkowski, Babiarz, Sinior, Stewart, Bilenkyi
Trener:
Zmiany: Rafał Leszczyński, Komor, Gach, Sopoćko, Rzuchowski, Ubbink, Hilbrycht, Laskowski, Ivan Martin
Trener:
Zagłębie Sosnowiec: Stępniowski – Nawotka, Krachunov, Grzelak, Słomka (46' Seedorf) – Szwed (46' Radkowski) Mularczyk, Hołota, Pawłowski (78' Stewart) Małecki – Piasecki
Zmiany: Perdijić, Seedorf, Radwanek, Karbowy, Radkowski, Babiarz, Sinior, Stewart, Bilenkyi
Trener:
Sędziowie: Paszkiewicz, Stępień, Zalewski
Widownia:
Dariusz Kania