Arka – Cracovia 0:1 (koniec) | Śląsk – Lechia 2:2 (koniec)
Arka Gdynia
0:1 (0:1)
Cracovia
Piątek 07.02.2020, 18:00 • Stadion Miejski, Gdynia • PKO Ekstraklasa • 21. kolejka
    Dziękujemy za wspólne emocje. Do usłyszenia!

Koniec meczu. Cracovia wywozi z Gdyni komplet punktów. To dwunasty triumf "Pasów" w tym sezonie, dzięki czemu ekipa ze stolicy Małopolski wskakuje na fotel lidera PKO Ekstraklasy! (19:54:51)

90+6

90+6
    Żółtą kartkę otrzymuje Adam Deja (Arka Gdynia).

90+5
    Powtórki wykazały, że pretensje zawodników Arki nie były uzasadnione.

90+5
    Arka doszukiwała się teraz bloku z użyciem ręki w polu karnym rywali, ale sędzia Złotek pozostał niewzruszony.

90+4
    Sędzia doliczył cztery minuty, więc za chwilę zakończy to spotkanie.

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Adam Marciniak (Arka Gdynia).

90+3
    Rzuty rożne: 5-10

90+1
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Luka Marić, na boisku pojawia się Adam Danch.

90+1
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Sergiu Hanca, na boisku pojawia się Tomas Vestenicky.

90
    Cracovia jest bliska, by ponownie pokonać Arkę na wyjeździe. Sporo wskazuje na to, że goście tego prowadzenia nie oddadzą do samego końca!

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Thiago Rodrigues de Souza (Cracovia).

87
    Walczą jeszcze o jednego gola zawodnicy Cracovii.

86
    Jest jeszcze szansa, że któraś z ekip pokusi się o mocne zakończenie tego meczu. Ostatnie minuty czasami przynoszą niespodzianki.

85
    Druga połowa bez wątpienia nie jest tak interesująca jak ta pierwsza. Nie dzieje się już tak dużo. Szkoda, bo apetyty mieliśmy rozbudzone.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Pestka (Cracovia).

82
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Michał Nalepa, na boisku pojawia się Marcus Vinicius.

81
    W tym momencie to goście są bliżsi zdobycia gola na 2:0. Cracovia gra całkiem nieźle.

Mateusz

Gole: 37. Hanca

Kartki:   27. Wawszczyk (ARK), 55. Nalepa (ARK), 73. Vejinović (ARK), 77. Maghoma (ARK), 90+4. Marciniak (ARK), 90+6. Deja (ARK) – 25. Dytiatjew (CRA), 56. Hanca (CRA), 83. Pestka (CRA), 88. Rodrigues de Souza (CRA)

Arka Gdynia: Steinbors – Wawszczyk, Marić (90+1. Danch), Maghoma, Marciniak – Deja – Mihajlović (71. Samanes), Nalepa (82. Vinicius), Vejinović, Jankowski – Serrarens.
    Zmiany: Krzepisz – Helstrup, Olczyk, Danch, Antonik, Vinicius, Stępień, Samanes, Kopczyński.

Cracovia: Pesković – Pestka, Dytiatjew, Helik, Rapa – Gol – van Amersfoort, Loshaj (62. Rodrigues de Souza), Wdowiak (72. Fiolić), Hanca (90+1. Vestenicky) – R. Lopes.
    Zmiany: Hrosso – Lusiusz, Dimun, Rakoczy, Strózik, Ferraresso, Vestenicky, Rodrigues de Souza, Fiolić.

Sędziowie: Mariusz Złotek

Widownia: 6 815