Lech II P. – GKS K. 3:2 (koniec) | Legionovia – Resovia 0:0 (koniec) | Olimpia E. – Błękitni 0:3 (koniec)
Stal S. W. – Garbarnia 0:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Toruń 3:1 (koniec) | Stal Rz. – Znicz 1:2 (koniec)
Skra – Gryf 7:0 (koniec) | Górnik Łęczna – Bytovia 2:0 (koniec)
Stal Stalowa Wola
0:2 (0:2)
Garbarnia Kraków
Sobota 27.06.2020, 17:00 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • 2. Liga • 28. kolejka

Garbarnia wygrała w ważnym meczu ze Stalą Stalowa Wola 2:0 i trzy punkty jadą do Krakowa. Dziękuję za uwagę! (18:54:44)

90+5

90+1
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Szewczyk, na boisku pojawia się Radwanek.

90
    Pięć minut doliczył arbiter.

86
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Feliks, na boisku pojawia się Wyjadłowski.

80
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Marszalik, na boisku pojawia się Górecki.

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Ciepiela (Stal Stalowa Wola).

56
    Potrójna zmiana w Stali. Za Śpiewaka, Sobotkę i Waszkiewicza na murawie pojawili się Cepiela, Zmorzyński oraz Szifer.

54
    Żółtą kartkę otrzymuje Śpiewak (Stal Stalowa Wola).

46

Pierwsza połowa pod dyktando gości. Garbarnia prowadzi 2:0 i jest na dobrej drodze do zwycięstwa. Niebawem wracamy na drugą połowę tego spotkania.

45

44
    Gol dla Garbarnii!
    Strzelcem bramki KUCZAK.

40
    Żółtą kartkę otrzymuje Feliks (Garbarnia Kraków).

35
    Dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. na jednobramkowym prowadzeniu goście.