Lech II P. – GKS K. 3:2 (koniec) | Legionovia – Resovia 0:0 (koniec) | Olimpia E. – Błękitni 0:3 (koniec)
Stal S. W. – Garbarnia 0:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Toruń 3:1 (koniec) | Stal Rz. – Znicz 1:2 (koniec)
Skra – Gryf 7:0 (koniec) | Górnik Łęczna – Bytovia 2:0 (koniec)
Lech II Poznań
3:2 (1:0)
GKS Katowice
Sobota 27.06.2020, 12:00 • Stadion Leśny, Wronki • 2. Liga • 28. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (13:57:54)

Lech II Poznań zwyciężył dzięki strzałowi Filipa Szymczaka w ostatniej akcji. Kolejorz trzy razy wychodził na prowadzenie i dopiero ten ostatni cios pozwala gospodarzom cieszyć się z wygranej 3:2 w generalnie wyrównanym spotkaniu. Emocje trwały dosłownie do ostatniego gwizdka. GKS Katowice zszedł z boiska rozczarowany, ponieważ ponownie potknął się w drodze do Fortuna I ligi.

90+6

90+6
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki FILIP SZYMCZAK.

Rewelacyjne zamknięcie meczu w wykonaniu Lecha II Poznań. Filip Szymczak strzelił zwycięskiego gola w ostatniej akcji. Obrońcy z Katowic nie kwapili się do powstrzymania przeciwnika, który dwa razy przełożył sobie futbolówkę i pokonał technicznym uderzeniem z 20. metra Bartosza Mrozka. Ale finisz!

90+3
    Danian Pawłas napomniany żółtą kartką za przerwanie ataku przeciwnika faulem.

90+2
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi T. Kaczmarek, na boisku pojawia się Szramowski.

90+1
    Tomasz Kaczmarek napomniany żółtą kartką za opóźnianie do maksimum momentu zejścia z boiska.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

88
    Gol dla GKS-u Katowice!
    Strzelcem bramki DAWID ROGALSKI.

GKS Katowice doprowadził do remisu w końcówce podstawowego czasu. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Arkadiusza Woźniaka bilard w pobliżu bramki Lecha II Poznań. Łukasz Radliński oraz jego kompan nie mieli szczęścia, a Dawid Rogalski potrafił skorzystać z tego bałaganu. Uderzenie z bliska na 2:2 zmiennika!

88
    Ostatnie minuty konfrontacji we Wronkach i Lech II Poznań skoncentrowany już na własnej połowie na odpieraniu ataków przeciwnika.

86
    Świetna interwencja Grzegorza Wojtkowiaka. Po raz drugi w krótkim okresie popisał się doświadczony defensor. Naprawił błąd Tomasza Dejewskiego i zdjął futbolówkę ze stopy sposobiącego się do strzału z bliska Dawida Rogalskiego.

85
    Grzegorz Wojtkowiak wygrał konfrontację z powietrzu w polu karnym gospodarzy po zagraniu z rzutu wolnego.

84
    Głębokie dośrodkowanie w pole karne Lecha II Poznań. Przyjezdni nie oddali po nim strzału, ponieważ przesunęli się na czas podopieczni Rafała Ulatowskiego.

81
    Dobre zachowanie Huberta Sobola, który sprowokował przeciwnika do faulu. Lech II Poznań zyskał czas na staranne ustawienie się w defensywie.

79
    Ofiarnie interweniowali gospodarze i nie pozwolili przeciwnikom na wpakowanie piłki do bramki. Cała seria uderzeń. Raz interweniował Łukasz Radliński, a po chwili ratował go obrońca.

78
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Michalski, na boisku pojawia się Pawłas.

77
    Jakub Niewiadomski napomniany żółtą kartą za faul na własnej połowie.

77
    Gra wznowiona po zarządzonej przez sędziego przerwie na uzupełnienie płynów.

Gole: 36. Szymczak (kar.), 70. Sobol, 90+6. Szymczak – 50. Woźniak, 88. Rogalski

Kartki:   3. Marciniak (LP2), 77. Niewiadomski (LP2), 90+1. T. Kaczmarek (LP2) – 90+3. Pawłas (KAT)

Lech II Poznań: Radliński – Tupaj, Wojtkowiak, Dejewski, Niewiadomski, Marciniak, Białczyk, Szymczak, Jacenko (76. Smajdor), Tomczyk (69. Sobol), T. Kaczmarek (90. Szramowski).

Zmiany: Bąkowski – Pawlicki, Smajdor, Andrzejewski, A. Kaczmarek, Szramowski, Ławrynowicz, Kołtański, Sobol.

GKS Katowice: Mrozek – Michalski (78. Pawłas), Jędrych, Janiszewski, Rogala, Habusta, Stefanowicz, Kiebzak (60. Wroński), Błąd (75. Urynowicz), Woźniak, Kurbiel (69. Rogalski).

Zmiany: Frankowski – Urynowicz, Gałecki, Grychtolik, Szwedzik, Pawłas, Dampc, Rogalski, Wroński.

Sędziowie: Mateusz Jenda (Warszawa)