Lech II P. – GKS K. 3:2 (koniec) | Legionovia – Resovia 0:0 (koniec) | Olimpia E. – Błękitni 0:3 (koniec)
Stal S. W. – Garbarnia 0:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Toruń 3:1 (koniec) | Stal Rz. – Znicz 1:2 (koniec)
Skra – Gryf 7:0 (koniec) | Górnik Łęczna – Bytovia 2:0 (koniec)
Skra Częstochowa
7:0 (2:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 27.06.2020, 17:30 • Stolzle Stadion, Częstochowa • 2. Liga • 28. kolejka

Pogrom w Częstochowie! Miejscowa Skra rozbiła Gryfa Wejherowo aż 7:0. Dziękuję za uwagę! (19:17:03)

46

Do przerwy dwoma bramkami prowadzą gospodarze. Za niecały kwadrans wracamy na druga połowę, zostańcie z nami!

45

44
    Strzelcem bramki HOLIK.

24
    Strzelcem bramki MESJASZ.

20
    Dwadzieścia minut gry w Częstochowie za nami. Póki co bez goli.

1

Skra Częstochowa:
    Biegański – Zalewski, Mesjasz, Gołębiowski, Andrzejczak, Niedbała, Napora, Wolny, Olejnik (C), Holik, Kazimierowicz

Gryf Wejherowo:
    Wika – Kankowski, Sikorski, Gabor, Przygoda, Jahn, Sławek, Godlewski, Burkhardt, Pek, Nowicki

Robert Marciniak (Kraków).

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 24. Mesjasz, 44. Holik, 50. Wolny, 67. Wolny, 71. Brusiło, 84. Brusiło, 88. Rumin