Frölunda – Zürich | 4:3 (po dogrywce) | | | Trzyniec – Leksands IF | 1:3 (koniec) | | | Zug – SønderjyskE | 9:3 (koniec) |
HC Slovan – Fribourg | 0:2 (koniec) | | | IFK Helsinky – Ml. Bolesław | 2:1 (koniec) | | | Mannheim – Rauma | 2:1 (1:0 po rz. karnych) |
CSKA Moskwa – Din. Ryga | 3:2 (koniec) | | | Jarosław – Sankt Petersburg | 3:4 (1:3 po rz. karnych) | | | Bars – Kunlun | 3:4 (koniec) |
Niżniekamsk – Helsinki | 4:2 (koniec) | | | Omsk – Władywostok | 4:3 (1:0 po rz. karnych) | | | Soczi – Podolsk | 6:5 (po dogrywce) |
Sp. Moskwa – Chabarowsk | 3:1 (koniec) |
finał
Nieftiechimik Niżniekamsk
4:2
(0:1, 2:1, 2:0)
Jokerit Helsinki
58:10
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Kirill Vorobjov – 2 min., uderzanie).
|
|
51:53
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Lukáš Klok – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
51:07
|
Kara dla Jokerit Helsinki (Teemu Turunen – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
44:10
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Lukáš Klok – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
37:49
|
Kara dla Jokerit Helsinki (Brian O'Neill – 2 min., zahaczanie).
|
|
35:12
|
Kara dla Jokerit Helsinki (Kalle Kossila – 2 min., zahaczanie).
|
|
27:09
|
Kara dla Jokerit Helsinki (David Sklenička – 2 min., trzymanie).
|
|
12:09
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Michail Sidorov – 2 min., trzymanie).
|
|
09:15
|
Kara dla Jokerit Helsinki (John Norman – 2 min., trzymanie).
|
Składy i statystyki:
23. Popov, 30. Šutov (A. Galimov), 58. Knot (Porjadin), 60. J. Popov – 13. O'Neill (Schroeder, Björninen), 33. Pakarinen (Hännikäinen, Holm)
Sędziowie: Birin, Fatejev – Zacharenkov, Sadovnikov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Nieftiechimik Niżniekamsk:
Tuohimaa (Ozolin) – Berezin (A), Knot, Sidorov, Klok, K. Vorobjov (A), Glazkov, Puzanov – Sexton, L. Hudáček, Šafigullin – Chajrullin (C), Čiviljov, Porjadin – Popov, Chafizov, Bikmullin – A. Galimov, J. Popov, Šutov.
Zmiany:
Trener:
Jokerit Helsinki: Juvonen (Lindbäck) – Lindbohm (A), Holm, Friman, A. Grant, Kivistö, D. Sklenička – Joensuu, Schroeder, O'Neill (A) – Hännikäinen, Kossila, Pakarinen – Savinainen, Norman, Turunen – H. Ikonen, Björninen, Anttila (C).
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Jokerit Helsinki: Juvonen (Lindbäck) – Lindbohm (A), Holm, Friman, A. Grant, Kivistö, D. Sklenička – Joensuu, Schroeder, O'Neill (A) – Hännikäinen, Kossila, Pakarinen – Savinainen, Norman, Turunen – H. Ikonen, Björninen, Anttila (C).
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Birin, Fatejev – Zacharenkov, Sadovnikov
Widownia: