Frölunda – Zürich | 4:3 (po dogrywce) | | | Trzyniec – Leksands IF | 1:3 (koniec) | | | Zug – SønderjyskE | 9:3 (koniec) |
HC Slovan – Fribourg | 0:2 (koniec) | | | IFK Helsinky – Ml. Bolesław | 2:1 (koniec) | | | Mannheim – Rauma | 2:1 (1:0 po rz. karnych) |
CSKA Moskwa – Din. Ryga | 3:2 (koniec) | | | Jarosław – Sankt Petersburg | 3:4 (1:3 po rz. karnych) | | | Bars – Kunlun | 3:4 (koniec) |
Niżniekamsk – Helsinki | 4:2 (koniec) | | | Omsk – Władywostok | 4:3 (1:0 po rz. karnych) | | | Soczi – Podolsk | 6:5 (po dogrywce) |
Sp. Moskwa – Chabarowsk | 3:1 (koniec) |
finał
HK Spartak Moskwa
3:1
(0:0, 2:0, 1:1)
Amur Chabarowsk
59:57
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Ruslan Pedan – 2 min., zahaczanie).
|
|
42:11
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (Sergej Širokov – 2 min., nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
32:37
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (Michail Mamkin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
30:28
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (Alexandr Bryncev – 2 min., trzymanie).
|
|
18:11
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Patrik Bartošák – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
17:07
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Kirill Slepec – 2 min., przeszkadzanie w interwencji bramkarza).
|
|
01:57
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Arťom Železkov – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
24. Drozdov (Nikišin, Šaškov), 35. Pettersson (Širokov), 60. Loktionov (Chochlačov, Kugryšev) – 41. Tomášek (Gorškov)
Sędziowie: Akuzovskij, Ščeňov – Streltsov, Stroganov
Widownia:
Spudłowany karny!:
HK Spartak Moskwa:
Krasikov (Dansk) – Jeřábek, Heed, D. Višněvskij, Nikišin, Mamkin, Bryncev, Ručkin – Pettersson, Lehterä, Širokov – Kugryšev, Loktionov, Chochlačov – Avcin, Šaškov, Soloduchin – Baranov, Drozdov, D. Kvartalnov – Ponomarjov.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Bartošák (Alikin) – Jordán, Mašín, S. Těreščenko, Aljajev, Znacharenko, Pedan, Byčkov – Zubov, Lenc, Tomášek – V. Butuzov, Galuzin, Gorškov – Šarov, Alexejev, Slepec – A. Kuzněcov, Železkov, Korotkich – Zaseda.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Bartošák (Alikin) – Jordán, Mašín, S. Těreščenko, Aljajev, Znacharenko, Pedan, Byčkov – Zubov, Lenc, Tomášek – V. Butuzov, Galuzin, Gorškov – Šarov, Alexejev, Slepec – A. Kuzněcov, Železkov, Korotkich – Zaseda.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Akuzovskij, Ščeňov – Streltsov, Stroganov
Widownia: