Warta – Raków 0:2 (koniec) | Górnik Ł. – Pogoń 0:4 (koniec) | Legia – Lechia 2:1 (koniec)
Warta Poznań
0:2 (0:1)
Raków Częstochowa
Sobota 02.04.2022, 15:00 • Grodzisk Wielkopolski • PKO Ekstraklasa

Raków zasłużenie zwycięża z Wartą 2:0! Druga połowa była nieco lepsza w wykonaniu gospodarzy, ale ostatecznie rywale byli skuteczniejsi. Dziękuję za uwagę! (16:52:29)

90+2

90
    O dwie minuty przedłużony został ten mecz.

89
    Walczą jeszcze o choćby honorowe trafienie gospodarze.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Szelągowski (Warta Poznań).

86
    Dobra interwencja Lisa po groźnym dośrodkowaniu w pole karne Warty.

85
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Ivi López, na boisku pojawia się Sebastian Musiolik.

84
    Niezbyt udany przerzut Maenpy na prawe skrzydło i po chwili stracili piłkę poznaniacy.

82
    Dobra akcja Warty, ale nieznacznie pomylił się Corryn!

81
    Faulowany we własnym polu karnym jeden z defensorów Rakowa.

79
    Rzut rożny dla Rakowa.

78
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Miguel Luis, na boisku pojawia się Niki Mäenpää.

78
    Żółtą kartkę otrzymuje Miguel Luis (Warta Poznań).
    75. Ivi LÓPEZ - 0:2

75
    Gol dla Rakowa!
    Podwyższają prowadzenie przyjezdni! Strzał Iviego Lopeza bezpośrednio z rzutu wolnego, kiks Lisa i jest 2:0!

73
    Zbyt mocne zagranie w pole karne Warty i spokojnie łapie piłkę Lis.

71
    Niespełna dwadzieścia minut do końca regulaminowego czasu gry. W dalszym ciągu na prowadzeniu Raków.