Warta – Raków 0:2 (koniec) | Górnik Ł. – Pogoń 0:4 (koniec) | Legia – Lechia 2:1 (koniec)
Warta Poznań
0:2 (0:1)
Raków Częstochowa
Sobota 02.04.2022, 15:00 • Grodzisk Wielkopolski • PKO Ekstraklasa

Raków zasłużenie zwycięża z Wartą 2:0! Druga połowa była nieco lepsza w wykonaniu gospodarzy, ale ostatecznie rywale byli skuteczniejsi. Dziękuję za uwagę! (16:52:29)

90+2

90
    O dwie minuty przedłużony został ten mecz.

89
    Walczą jeszcze o choćby honorowe trafienie gospodarze.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Szelągowski (Warta Poznań).

86
    Dobra interwencja Lisa po groźnym dośrodkowaniu w pole karne Warty.

85
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Ivi López, na boisku pojawia się Sebastian Musiolik.

84
    Niezbyt udany przerzut Maenpy na prawe skrzydło i po chwili stracili piłkę poznaniacy.

82
    Dobra akcja Warty, ale nieznacznie pomylił się Corryn!

81
    Faulowany we własnym polu karnym jeden z defensorów Rakowa.

79
    Rzut rożny dla Rakowa.

78
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Miguel Luis, na boisku pojawia się Niki Mäenpää.

78
    Żółtą kartkę otrzymuje Miguel Luis (Warta Poznań).
    75. Ivi LÓPEZ - 0:2

75
    Gol dla Rakowa!
    Podwyższają prowadzenie przyjezdni! Strzał Iviego Lopeza bezpośrednio z rzutu wolnego, kiks Lisa i jest 2:0!

73
    Zbyt mocne zagranie w pole karne Warty i spokojnie łapie piłkę Lis.

71
    Niespełna dwadzieścia minut do końca regulaminowego czasu gry. W dalszym ciągu na prowadzeniu Raków.

69
    Nieco wyżej podeszli teraz pod rywali częstochowianie.

67
    Wrzut z autu wywalczyli przyjezdni.

66
    Zupełnie nieudane uderzenie Kuna i spokojnie wyłapał piłkę Kun.

65
    Z dystansu próbował uderzać Ivanov, ale został zablokowany.

64
    Od autu na połowie rywali miejscowi.

62
    Strzał Luisa, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki Rakowa.

61
    Korner dla poznaniaków.

59
    Niezłe dośrodkowanie w pole karne Rakowa, ale nie zdołał tego wykończyć Castaneda.

57
    Gra przeniosła się do środka pola.

55
    Poznaniacy od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

54
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Ilja Szkurin, na boisku pojawia się Vladislavs Gutkovskis.

52
    Zablokowane uderzenie Sorescu.

50
    Sporo mocnych musiało paść w szatni Warty w trakcie przerwy. Zupełnie inaczej, przynajmniej jak na razie, grają gospodarze.

49
    Małe zamieszanie w polu karnym Rakowa, ale niewiele z tego wynikło.

47
    Ofensywnie rozpoczęli drugą połowę miejscowi.

46

Przerwa! Jak na razie Raków prowadzi z Wartą 1:0 po samobójczym trafieniu Ivanova. Za niespełna kwadrans wracamy na drugą połowę, zostańcie z nami!

45+1

45
    Jedną minutę doliczył arbiter.

44
    Znakomisza szansa Rakowa, ale strzał Kuna prosto w Lisa!

43
    Znów trochę niedokładnie w ataku goście. Nie miał szans na dobiegnięcie do piłki Wdowik.

41
    Skuteczna interwencja Łukasza Trałki w defensywie.

39
    Zbyt mocne zagranie do Sorescu. Od bramki rozpocznie Lis.

38
    Tym razem niecelnie w ofensywie częstochowianie.

34
    Nie mają zamiaru cofać się do defensywy goście. Cały czas duża przewaga Rakowa.

31
    I jeszcze jeden rzut rożny dla wicemistrzów Polski.

30
    Znów groźnie pod bramką Warty po rzucie rożnym, ale tym razem wybronili się poznaniacy.
    28. Robert IVANOV - 0:1

28
    Mocne wbicie piłki z rzutu rożnego przez Iviego i niefortunnie interweniujący ROBERT IVANOV pakuje piłkę do własnej bramki!

27
    Korner dla ekipy z Częstochowy.

25
    Chwila oddechu dla defensywy Warty.

23
    Kolejny rzut wolny dla drużyny Marka Papszuna na połowie rywali.

22
    Nie spieszy się ze wznowieniem gry od bramki Adrian Lis.

20
    Dwadzieścia minut gry za nami. Jak na razie wyraźnie przeważają przyjezdni.

18
    Niedokładne zagranie do Castanedy. Mają problem z utrzymaniem się przy futbolówce miejscowi.