Cracovia – Korona | 2:0 (koniec) | | | Legia – Zagłębie L. | 2:0 (koniec) |
Puszcza – Stal Rz. | 2:1 (koniec) | | | Arka – Zagłębie S. | 0:0 (koniec) | | | Chrobry – Ruch | 0:2 (koniec) |
Śląsk II – Kotwica | 0:2 (koniec) | | | KKS – Garbarnia | 3:1 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Polonia W. | 2:1 (koniec) |
Wisła Pu. – Hutnik | 3:1 (koniec) | | | Motor – Olimpia E. | 1:1 (koniec) |
Tatran – Michalovce | 1:1 (koniec) | | | Slovan – AS Trencin | 4:0 (koniec) |
Polonia B. – Piast | 1:2 (koniec) | | | Unia Sw. – Warta | 2:2 (koniec) | | | Jagiellonia – Olimpia Z. | 3:1 (koniec) |
Wisła Pł. – Zoria | 2:3 (koniec) | | | Górnik Z. – Ruch Lwów | 4:2 (koniec) |
Gorica – Šibenik | 0:0 (koniec) | | | Slaven Belupo – Dinamo Z. | 1:5 (koniec) |
finał
Legia Warszawa
2:0
(1:0)
Zagłębie Lubin
90+2
|
Żółta kartka dla zespołu Legia Warszawa (Filip Mladenović).
|
|
77
|
Żółta kartka dla zespołu Zagłębie Lubin (Marko Poletanović).
|
|
49
|
Żółta kartka dla zespołu Legia Warszawa (Bartosz Kapustka).
|
|
7. Żółta kartka
|
||
7
|
Żółta kartka dla zespołu Zagłębie Lubin (Guram Giorbelidze).
|
|
5. Żółta kartka
|
||
5
|
Żółta kartka dla zespołu Legia Warszawa (Lindsay Rose).
|
Gole:
25. Wszołek, 90+4. Wszołek (kar.)
Sędziowie:
Główny: Piotr Lasyk
Widownia: 12 216
Kartki: 5. Rose (LEG), 49. Kapustka (LEG), 90+2. Mladenović (LEG) – 7. Giorbelidze (ZAG), 77. Poletanović (ZAG)
Spudłowany karny!:
Legia Warszawa:
Tobiasz – Jędrzejczyk, Rose, Wieteska (C), Mladenović – Slisz – Wszołek, Josue (89. Muci), Kapustka (60. Sokołowski), Pich (60. Baku) – Rosołek (90+3. Charatin).
Zmiany: Miszta – Ribeiro, Kastrati, Abu Hanna, Strzałek.
Trener: Kosta Runjaić
Zagłębie Lubin: Bieszczad – Kopacz (C), Ławniczak, Jach, Giorbelidze – Poletanović, Łakomy (78. Hinokio) – Gaprindaszwili (85. Woźniak), Pieńko (46. Chodyna), Starzyński – Adamski (65. Doležal).
Zmiany: Weirauch – Makowski, Lepczyński, Bartolewski, Dieng.
Trener: Piotr Stokowiec
Zmiany: Miszta – Ribeiro, Kastrati, Abu Hanna, Strzałek.
Trener: Kosta Runjaić
Zagłębie Lubin: Bieszczad – Kopacz (C), Ławniczak, Jach, Giorbelidze – Poletanović, Łakomy (78. Hinokio) – Gaprindaszwili (85. Woźniak), Pieńko (46. Chodyna), Starzyński – Adamski (65. Doležal).
Zmiany: Weirauch – Makowski, Lepczyński, Bartolewski, Dieng.
Trener: Piotr Stokowiec
Sędziowie:
Główny: Piotr Lasyk
Widownia: 12 216
Krzysztof