Ruch – Sandecja 2:1 (koniec) | Puszcza – Arka 2:0 (koniec) | Termalica – Podbeskidzie 2:2 (koniec)
Puszcza Niepołomice
2:0 (2:0)
Arka Gdynia
Niedziela 02.10.2022, 15:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga • 12. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (00:18:45)

Posiadanie piłki: 38% : 62%.
    Strzały na bramkę: 3:1.
    Strzały niecelne: 6:4.
    Rzuty rożne: 5:4.
    Spalone: 5:0.
    Faule: 14:15.

Puszcza Niepołomice odniosła dwubramkowe zwycięstwo dzięki uderzeniom oddanym w pierwszej połowie. Rafał Boguski oraz Piotr Mroziński pokonali Kacpra Krzepisza w pierwszej połowie.

90+4

90+2
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice:
    z boiska schodzi Thiakane, na boisku pojawia się Czarny.

90
    Doliczony czas.

88
    Ostatnie szanse obu zespołów na poprawienie wyniku.

87
    Żółta kartka dla zespołu Arka Gdynia (Christian Aleman).

85
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu.

83
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia:
    z boiska schodzi Rymaniak, na boisku pojawia się Tomal.

83
    z boiska schodzi Klisiewicz, na boisku pojawia się Hajda.

83
    Żółta kartka dla zespołu Arka Gdynia (Hubert Adamczyk).

80
    Nie przebierają w środkach piłkarze obu zespołów.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu pierwszoligowcom.

70
    z boiska schodzi Boguski, na boisku pojawia się Jopek.

69
    z boiska schodzi Bartosz, na boisku pojawia się Tomalski.

67
    Szykują się pierwsze zmiany personalne w zespole Tomasza Tułacza.

63
    Żółta kartka dla zespołu Arka Gdynia (Bartosz Rymaniak).

60
    Godzina rywalizacji za drużynami i niezmiennie Kewin Komar z czystym kontem.

Gole: 19. Boguski, 45+2. Mroziński

Kartki:   33. Serafin (PSZ) – 19. Haydary (ARK), 25. Bednarski (ARK), 43. Czubak (ARK), 45+2. Marcjanik (ARK), 63. Rymaniak (ARK), 83. Adamczyk (ARK), 87. Aleman (ARK)

Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
    Strzały celne: 3:1. Strzały niecelne: 6:4. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 5:0. Foule: 14:15.
    Puszcza Niepołomice: Komar – Bartosz (69. Tomalski), Sołowiej, Pięczek, Koj, Wojcinowicz, Serafin, Mroziński, Thiakane (90. Czarny), Klisiewicz (83. Hajda), Boguski (70. Jopek).

Zmiany: Wróblewski – Czarny, Aftyka, Tomalski, Jopek, Frelek, Hajda, Cikos, Wójcik.

Trener: Tomasz Tułacz

Arka Gdynia: Krzepisz – Rymaniak (83. Tomal), Dobrotka, Marcjanik, Stolc, Purzycki, Aleman, Bednarski (57. Adamczyk), Skóra (57. Stępień), Czubak, Haydary.

Zmiany: Kajzer – Kuzimski, Adamczyk, Ziemann, Tomal, Stępień, Żebrowski.

Trener: Ryszard Tarasiewicz