Miedź – Stal M. 0:2 (koniec) | Jagiellonia – Korona 4:1 (koniec) | Widzew – Raków 0:0 (koniec)
Jagiellonia Białystok
4:1 (1:1)
Korona Kielce
Niedziela 02.10.2022, 15:00 • Stadion Miejski, Białystok • PKO Ekstraklasa • 11. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:58:34)

Posiadanie piłki: 51% : 49%.
    Strzały na bramkę: 9:7.
    Strzały niecelne: 12:11.
    Rzuty rożne: 3:10.
    Spalone: 3:0.
    Faule: 11:7.

Wysokie zwycięstwo Jagiellonii. Aż 4:1 w Białymstoku. Po przerwie gospodarze wbili Koronie Kielce trzy gole. Beniaminek nie miał w tej części meczu dużo do powiedzenia.

90+3

90
    Doliczone trzy minuty.

88
    Ostatnie minuty rozstrzygniętego już spotkania.

87
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok:
    z boiska schodzi Marc Gual, na boisku pojawia się Maciej Bortniczuk.

87
    z boiska schodzi Taras Romanczuk, na boisku pojawia się Oliwier Wojciechowski.
    85. Jesús IMAZ - 4:1

85
    Gol dla Jagiellonii!
    Strzelcem bramki JESUS IMAZ.

Bardzo efektowny wynik w Białymstoku. Świetna postawa gospodarzy po przerwie i wbili już trzeciego gola przeciwnikom. Jesus Imaz na 4:1!

82
    Jeszcze Jagiellonia Białystok stara się poprawić rezultat.

80
    Pozostało zaledwie 10 minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania i gospodarze na całkiem bezpiecznym dwubramkowym prowadzeniu.

79
    Zmiana w drużynie Korona Kielce:
    z boiska schodzi Łukasz Sierpina, na boisku pojawia się Janusz Nojszewski.

79
    z boiska schodzi Tomáš Přikryl, na boisku pojawia się Miłosz Matysik.

77
    Niewiele wychodzi z pressingu stosowanego w drugiej połowie przez podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego.

75
    Tymczasem do zakończenia podstawowego czasu pozostał kwadrans.

74
    Dla odmiany, interweniował Zlatan Alomerović po próbie zdobycia gola kontaktowego, która została podjęta przez Jakuba Łukowskiego.

73
    Bojan Nastić uruchomił podaniem w tempo Marca Guala, a ten okazał się kolejnym zawodnikiem, który sprawdził swoim uderzeniem Konrada Forenca.

70
    z boiska schodzi Jakub Lewicki, na boisku pojawia się Bartłomiej Wdowik.

Gole: 31. Přikryl, 52. Gual (kar.), 63. Cernych (kar.), 85. Jesús Imaz – 35. Łukowski

Kartki:   32. Puerto (JAG), 45+1. Alomerović (JAG) – 32. Danek (KRN), 61. Podgórski (KRN)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 9:7. Strzały niecelne: 12:11. Rzuty rożne: 3:10. Spalone: 3:0. Foule: 11:7.
    Jagiellonia Białystok: Alomerović – Tiru, Puerto, Nastić – Přikryl (79. Matysik), Pospisil, Romanczuk (C) (87. Wojciechowski), Lewicki (70. Wdowik), Cernych (70. Kowalski) – Gual (87. Bortniczuk), Jesús Imaz.
    Zmiany: S. Abramowicz – Pazdan, Wojdakowski, Trubeha.

Trener: Maciej Stolarczyk

Korona Kielce: Forenc – Balić, Trojak, Petrow – Danek, Takáč (63. Błanik), Deaconu, Sierpina (79. Nojszewski) – Łukowski, Podgórski (63. Jac. Kiełb) – Szykawka (63. Frączczak).
    Zmiany: Zapytowski – Corral, Szpakowski, Deja, Sewerzyński.

Trener: Leszek Ojrzyński

Sędziowie: Bartosz Frankowski (Toruń)