Polkowice – Znicz 1:2 (koniec) | Kotwica – Radunia 1:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Jastrzębie 1:1 (koniec)
Garbarnia – Wisła Pu. 4:1 (koniec) | Zagłębie II – Siarka T. 2:1 (koniec) | Olimpia E. – Lech II P. 0:1 (koniec)
Motor – Śląsk II 3:0 (koniec) | Polonia W. – Hutnik 1:0 (koniec)
Górnik Polkowice
1:2 (0:2)
Znicz Pruszków
Sobota 01.04.2023, 13:00 • Stadion Miejski, Polkowice • 2. Liga • 25. kolejka

47
    Gol dla Górnika Polkowice!
    Samobójcze trafienie zalicza DMYTRO JUCHYMOWYCZ.

Rozgrywali korner piłkarze Górnika. Piłkę wybijali na raty goście z Pruszkowa, ale w końcu uspokoili swoją grę i przygotowali udaną akcję gospodarze, a pod własną bramkę na tyle niefortunnie próbował wybijać piłkę ukraiński obrońca Znicza Pruszków DMYTRO JUCHYMOWYCZ, że ta zaskoczyła także bramkarza Miłosza Mleczko i wpadła do siatki, a to powoduje, że polkowiczanie nawiązują pewien kontakt ze swoim rywalem zaraz na starcie drugiej części tej potyczki!

43
    Gol dla Znicza!
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF WINGRALEK.

Po rzucie rożnym i wysokim, ale też dokładnym dośrodkowaniu Ukraińca Jurija Tkaczuka na dalszy słupek najwyżej do piłki wyskakuje tam rosły obrońca Znicza Pruszków KRZYSZTOF WINGRALEK i oddaje celny strzał głową. Tym samym jest już 2:0 dla pruszkowskiego Znicza i żółto-czerwoni będą schodzić do szatni z dobrą zaliczką, którą wypracowali w ciągu zaledwie dwóch minut!

41
    Strzelcem bramki DAWID BARNOWSKI.

Udana akcja przyjezdnych i dorzut piłki z lewej strony na dalszy słupek autorstwa kapitana drużyny gości Krystiana Pomorskiego do wbiegającego tam DAWIDA BARNOWSKIEGO, który dokłada tylko nogę do futbolówki i trafia do siatki wyprowadzając Znicz Pruszków na prowadzenie 1:0 na kilka minut przed końcem pierwszej części gry!