Polkowice – Siarka T. 4:1 (koniec) | Śląsk II – Jastrzębie 2:1 (koniec) | Stomil – Znicz 0:0 (koniec)
Garbarnia – Kotwica 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Lech II P. 3:0 (koniec) | KKS – Wisła Pu. 0:1 (koniec)

Strzelcem bramki SEBASTIAN GOLAK.

GKS Jastrzębie złapał kontakt z przeciwnikiem w 55. minucie. Sebastian Golak bezkarnie przebiegł obok Kuby Lizakowskiego oraz Szymona Krocza i wpakował piłkę do bramki Oskara Mielcarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Powinno jeszcze być gorąco przy Oporowskiej.

45
    Gol dla Śląska!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa PRZEMYSŁAW BARGIEL.

Przed przerwą wrocławianie podwyższyli wynik strzałem Przemysława Bargiela z rzutu karnego. Nie było problemu z wykorzystaniem okazji po faulu na Dawidzie Matuszewskim.

23
    Strzelcem bramki DAWID MATUSZEWSKI.

W 23. minucie podopieczni Krzysztofa Wołczka zdobyli prowadzenie 1:0 strzałem Dawida Matuszewskiego. Wcześniej dużą pracę wykonał Kuba Lizakowski, który wyprzedził obrońców i po crossowym podaniu wykonał bezpośrednie wstrzelenie piłki w pole bramkowe.

Gole: 23. Matuszewski, 45. Bargiel (kar.) – 55. Golak

Kartki:   85. Krocz (SL2), 90+5. Mielcarz (SL2), 90+6. Matuszewski (SL2) – 52. Mucha (JAS), 57. Lech (JAS), 77. Zych (JAS), 90. Lisowski (JAS), 90+2. Golak (JAS)   79. Zych (JAS)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 6:8. Rzuty rożne: 1:5. Spalone: 3:4. Foule: 18:22.
    Śląsk II Wrocław: Mielcarz – Stawny (46. Lisowski), Pawelec, Wypart, Lizakowski (88. Macenko), Bargiel, Jezierski (61. Pisarczuk), Młynarczyk, Krocz, Matuszewski, Bałdyga (46. Caliński).

Zmiany: Burta – Zawadzki, Macenko, Caliński, Szmigiel, Pisarczuk, Lisowski, K. Kurowski, M. Kurowski.

Trener: Krzysztof Wołczek

GKS Jastrzębie: Drazik – Lech, Golak, Witkowski (31. Zacharczenko), Kamiński, Vaz, Guilherme, Ali (31. Boruń), Mucha (78. Szymczak), Gołuch (67. Zych), Stanclik.

Zmiany: Antkowiak – Klimkiewicz, Kozłowski, Jadach, Zych, Szymczak, Boruń, Zacharczenko, Kłosowicz.

Trener: Grzegorz Kurdziel

Sędziowie: Maciej Pelka (Poznań)