Polkowice – Siarka T. 4:1 (koniec) | Śląsk II – Jastrzębie 2:1 (koniec) | Stomil – Znicz 0:0 (koniec)
Garbarnia – Kotwica 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Lech II P. 3:0 (koniec) | KKS – Wisła Pu. 0:1 (koniec)
Olimpia E. – Radunia 3:1 (koniec)
Śląsk II Wrocław
2:1 (2:0)
GKS Jastrzębie
Sobota 29.04.2023, 13:30 • Stadion Oporowska, Wrocław • 2. Liga • 29. kolejka

90+6
    Dawid Matuszewski także napomniany żółtym kartonikiem w doliczonym czasie.

90+5
    Oskar Mielcarz napomniany żółtą kartką za opóźnianie meczu.

90+2
    Sebastian Golak kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtą kartką za przewinienie.

90
    Mateusz Lisowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

88
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław:
    z boiska schodzi Lizakowski, na boisku pojawia się Macenko.

85
    Szymon Krocz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

79
    Druga żółta a potem czerwona kartka dla zespołu GKS Jastrzębie (Kacper Zych). Gościom pozostało dokończyć mecz w osłabieniu po kolejnym faulu nieostrożnego Kacpra Zycha.

78
    Zmiana w drużynie GKS Jastrzębie:
    z boiska schodzi Mucha, na boisku pojawia się Szymczak.

77
    Kacper Zych napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

67
    z boiska schodzi Gołuch, na boisku pojawia się Zych.

61
    z boiska schodzi Jezierski, na boisku pojawia się Pisarczuk.

57
    Przemysław Lech napomniany żółtą kartką za przewinienie na boku boiska.

55
    Gol dla Jastrzębia!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN GOLAK.

GKS Jastrzębie złapał kontakt z przeciwnikiem w 55. minucie. Sebastian Golak bezkarnie przebiegł obok Kuby Lizakowskiego oraz Szymona Krocza i wpakował piłkę do bramki Oskara Mielcarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Powinno jeszcze być gorąco przy Oporowskiej.

52
    Krystian Mucha napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

49
    Dobra pozycja do oddania strzału, ale Danielowi Stanclikowi nie udało się przymierzyć w bramkę Śląska II Wrocław i doprowadzić do gola kontaktowego.

46
    z boiska schodzi Stawny, na boisku pojawia się Lisowski.

46
    z boiska schodzi Bałdyga, na boisku pojawia się Caliński.

45
    Gol dla Śląska!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa PRZEMYSŁAW BARGIEL.

Przed przerwą wrocławianie podwyższyli wynik strzałem Przemysława Bargiela z rzutu karnego. Nie było problemu z wykorzystaniem okazji po faulu na Dawidzie Matuszewskim.

43
    Rzut karny dla Śląska II Wrocław po przewinieniu na Dawidzie Matuszewskim.

34
    Ponownie Kuba Lizakowski, który rozgrywa jedno z najlepszych spotkań w sezonie. Jego uderzenie zza pola karnego zakończyło się pudłem. Grzegorz Drazik nie musiał zrobić nic ponad odprowadzenie piłki wzrokiem poza boisko.

32
    Niebezpieczna akcja od razu po zmianach personalnych i zakończyła się ona płaskim uderzeniem nieznacznie obok dalszego słupka w bramce Oskara Mielcarza.

31
    z boiska schodzi Ali, na boisku pojawia się Boruń.

31
    z boiska schodzi Witkowski, na boisku pojawia się Zacharczenko.

23
    Strzelcem bramki DAWID MATUSZEWSKI.

W 23. minucie podopieczni Krzysztofa Wołczka zdobyli prowadzenie 1:0 strzałem Dawida Matuszewskiego. Wcześniej dużą pracę wykonał Kuba Lizakowski, który wyprzedził obrońców i po crossowym podaniu wykonał bezpośrednie wstrzelenie piłki w pole bramkowe.

11
    Ricardo Vaz oddał uderzenie z 20. metra. Ciekawa próba pokonania Oskara Mielcarza, jednak dobrze ustawiony bramkarz Śląska II Wrocław nie miał problemu z zatrzymaniem piłki.

Gole: 23. Matuszewski, 45. Bargiel (kar.) – 55. Golak

Kartki:   85. Krocz (SL2), 90+5. Mielcarz (SL2), 90+6. Matuszewski (SL2) – 52. Mucha (JAS), 57. Lech (JAS), 77. Zych (JAS), 90. Lisowski (JAS), 90+2. Golak (JAS)   79. Zych (JAS)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 6:8. Rzuty rożne: 1:5. Spalone: 3:4. Foule: 18:22.
    Śląsk II Wrocław: Mielcarz – Stawny (46. Lisowski), Pawelec, Wypart, Lizakowski (88. Macenko), Bargiel, Jezierski (61. Pisarczuk), Młynarczyk, Krocz, Matuszewski, Bałdyga (46. Caliński).

Zmiany: Burta – Zawadzki, Macenko, Caliński, Szmigiel, Pisarczuk, Lisowski, K. Kurowski, M. Kurowski.

Trener: Krzysztof Wołczek

GKS Jastrzębie: Drazik – Lech, Golak, Witkowski (31. Zacharczenko), Kamiński, Vaz, Guilherme, Ali (31. Boruń), Mucha (78. Szymczak), Gołuch (67. Zych), Stanclik.

Zmiany: Antkowiak – Klimkiewicz, Kozłowski, Jadach, Zych, Szymczak, Boruń, Zacharczenko, Kłosowicz.

Trener: Grzegorz Kurdziel

Sędziowie: Maciej Pelka (Poznań)