Termalica – Flota 4:0 (koniec) | Cracovia – Miedź 1:1 (koniec)
Cracovia
1:1 (1:1)
Miedź Legnica
Sobota 17.11.2012, 18:00Betclic 1 Liga

Cracovia mimo gry w przewadze jednego zawodnika, przez całą drugą odsłonę spotkania nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Spotkanie kończy się remisem 1:1. (19:55:28)

90'
    Danielewicz do Strausa, ten jednak dośrodkował niecelnie i Dudzic nie miał szans do niej dojść. Od bramki Ptak.

Jeszcze minuta.

90'
    Kosanovic pewnie przejmuje dośrodkowanie któregoś z pomocników Miedzi.

90'
    W doliczonym czasie gry przyjezdni przeprowadzają ostatnią zmianę. Mariusz Mowlik zmienia Marcina Nowackiego.

Jeszcze 4 minuty potrwa to spotkanie.

89'
    To mogło zaskoczyć Pilarza!!! Po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie pomylił się Mateusz Bany. Ależ to mogła być odpowiedź Miedzi!

88'
    Szymański za Madejskiego.

86'
    Ładna, koronkowa akcja Pasów zakończona świetnym strzałem Boljevica!! Na posterunku jednak Ptak! Wszystko to mógł zakończyć jeszcze dobitką Dudzić, ale z najbliższej odległości fatalnie spudłował.

85'
    I znów Pasy! Steblewski pokusił się na uderzenie zza pola karnego, szczęście Ptaka, że piłka przeleciała nad poprzeczką.

83'
    Boljevic do Nykiela, a ten jednak obok bramki.

82'
    Mateusz Bany za przewinienie z przed chwili obejrzał kartkę.

82'
    Dudzic próbował wedrzeć się w pole karne Miedzi. Szarża ta powstrzymana faulem przez Mateusza Banego. Będzie dobra okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

80'
    Ostatnie 10 minut regulaminowego czasu gry. W Krakowie nadal 1:1.

Cracovia nadal w ataku, ale goście mimo osłabienia skutecznie bronią dostępu do swojej bramki.

76'
    Źle do strzału złozył się Budziński. Futbolówka wysoko minęła bramkę strzeżoną przez Ptaka.

75'
    Ostatnia zmiana w Cracovii. Zejdlera zmienia Steblecki.

73'
    Danielewicz po dobrym dośrodkowaniu Boljevica miał problemy, by trafić futbolówkę głową do bramki.

72'
    Rzut wolny dla Cracovii. Ręką na wysokości pola karnego zagrywał któryś z obrońców przyjezdnych.