Paris Saint-Germain
1:0 (1:0)
Olympique Lyon
Niedziela 16.12.2012, 21:00 • Parc des Princes • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Zasłużona wygrana gospodarzy, którzy kontrolowali grę w drugiej połowie i zasłużenie odnieśli 10 zwycięstwo w sezonie i objeli prowadzienie w tabeli Ligue 1 (22:55:08)

86
    Substytucja w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Menez, na boisko wchodzi Chantome.

85
    Substytucja w drużynie Olympique Lyonnais: z boiska schodzi Gomis, na boisko wchodzi Benzia.

85
    Substytucja w drużynie Olympique Lyonnais: z boiska schodzi Malbranque, na boisko wchodzi Mvuemba.

83
    Próba wymuszenia rzutu wolnego kończy sie kolejna żółtą kartka w tym meczu, tym razem dla Meneza

81
    Lavezzi znalazł sie w sytuacji sam na sam po świetnym prostopadłym podaniu Pastore, zabrakło bardzo niewiele...powinno być 2:0

80
    Przycisneli gospodarze i utrzymują się na połowie rywala, szukając podwyższenia wyniku