Valencia – Getafe 4:2 (koniec) | Atletico – Celta Vigo 1:0 (koniec)
Valencia CF
4:2 (3:1)
Getafe CF
Piątek 21.12.2012, 20:00 • Estadio Mestalla • Hiszpańska LaLiga

Valencia odnosi dziś przekonujące zwycięstwo 4:2. Mecz zdecydowanie mógł się podobać. Bardzo dobre widowisko stworzyli dzisiaj zawodnicy obu drużyn. Zapraszamy teraz na relację z meczu Atletico - Celta, oczywiście na lajfy.com (21:51:11)

90+5
    Miał nosa Valverde do zmiany! Banega podaje do Viery, ten wykłada piłkę do Valdeza i piłkarz Valencii strzela do pustej bramki!

90+5
    Gol dla Valencii! Nelso Valdez, ależ wejście!

90+5
    Piłka do Valdeza jednak nie doszedł do niej Paragwaczyk.

90+5
    Nieporozumienie na linii Viera - Guardado.

90+5
    Próbuje jeszcze Getafe.

90+5
    Aż pięć minut dolicza arbiter.

89
    Schodzi Piatti, na boisku melduje się Paragwajczyk - Valdez.

89
    Bardzo ostry i nerwowy mecz na Estadio Mestalla.

88
    Strzelał Tino Costa jednak skutecznie na dwa tempa chwyta piłkę Moya.

87
    Jeszcze żółta kartka dla Soldado.

87
    Zamieszania ciąg dalszy. Valencia będzie miała zaraz świetną okazję z rzutu wolnego.

86
    Żółta kartka dla Alvaro.

86
    Zamieszanie na boisku, nerwowa atmosfera.

85
    Szybka kontra Valencii nieprawidłowo zatrzymana przez Torresa.

85
    Rzut wolny dla Getafe.

W strzałach na bramkę 15-15

83
    Znowu próbował Banega ale źle, bardzo źle.

82
    Fatalny strzał Piattiego w idealnej sytuacji. Argentyńczyk z bliska strzela obok słupka. Bardzo słaby mecz byłego zawodnika Mallorci.

81
    Valencia wygląda na drużynę, której odpowiada wygrana jedną bramką. Jednak Getafe ma 10 minut na wyrównanie rezultatu.

80
    Strzał z dystansu Banegi ale Moya nie musiał nawet interweniować.

78
    Od rzutu z autu na wysokości pola karnego gości zacznie Guardado.

76
    Zmiana też w zespole Getafe. Za Barrade wchodzi Sarabia.

76
    Schodzi Jonas. Jego miejsce zajmuje Jonathan Viera,

74
    Kiks Ricardo Costy ale na szczęście golkiper gospodarzy łapie piłkę.

Co ciekawe obecnie na boisku w zespole Getafe jest trzech byłych zawodników Ches - Moya, Alexis Ruano oraz wprowadzony przed chwilą Gavilan.

71
    Piłkarze gości reklamują rękę w polu karnym Valencii ale arbiter nie reaguje.

69
    Za chwilę nastąpi zmiana w ekipie Getafe.

68
    Gol Soldado ale spalonego odgwizduje boczny arbiter.

65
    Trójka Argentyńczyków w pomocy Ches. Na boisku obecnie znajduje się Banega, Tino Costa i Piatti.

64
    Za Algierczyka Feghouliego wchodzi Banega.

Nieprawdopodobne ale Lafita zgubił.. buta wraz z skarpetką.

62
    Na boisko za chwilę wejdzie Ever Banega.

62
    Getafe zamknęło zespół Ches na ich połowie.

61
    Coraz bardziej nietęga mina prezesa Valencii, Llorente.

60
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego i piłkę do siatki posyła Alexis!

60
    Gol dla Getafe! ALEXIS!

59
    Znowu Alves, końcówkami palców wybija piłkę po strzale Castro. Alves rehabilituje się tym samym za interwencję, gdy Getafe zdobyło bramkę.

58
    Groźny strzał głową zawodnika gości ale znowu dobrze interweniuje Brazylijczyk.

57
    Akcję Getafe przerwał Tino Costa wybijając piłkę na rzut rożny.

56
    Rozgrzewa się Parejo, zawodnik który podobno ma opuścić Valencię w zimowym okienku transferowym.

55
    Uderzał Adil Rami ale spokojnie piłkę łapie były zawodnik Ches, Moya.

55
    Rzut wolny dla zespołu Valencii.

Hiszpan mimo 35 lat na karku wciąż w świetnej formie.

54
    Nieudana sztuczka techniczna Perreiry ale piłkę odzyskał niezawodny Albelda.

53
    23 strzały oddali już zawodnicy obu drużyn.

53
    Kapitalna dwójkowa akcja napastników Valencii zakończona strzałem Jonasa i słupek ratuje zespół Getafe!

52
    Nieczysto uderzył w piłkę X. Torres.

50
    Świetnie akcje zamknął z prawej strony Diego Castro ale bardzo dobrze broni Alves.

49
    Piłka do Soldado jednak szybszy jest Moya.

49
    Trzeci rzut rożny Valencii.

48
    Ostre dośrodkowanie Tino Costy, powtórka.

48
    Argentyńczyk wywalczył teraz rzut rożny.

47
    Faulowany Piatti na połowie Getafe.

46
    Złe podanie do Alvaro, od bramki zacznie Diego Alves.

46
    Piłkarze Valencii zaczęli drugą połowę.

46

Koniec pierwszej, bardzo emocjonującej połowy. Po szybkich dwóch bramkach Valencii, gola kontaktowego zdobyli goście. Rezultat na 3:1 ustalił Ricardo Costa. Zapraszamy na drugą część meczu!

45+1
    Strzelał Piatti ale defensorzy Getafe dobrze blokują piłkę.

45+1
    Minutę dolicza arbiter.

45
    Złe zagranie Piattiego do Feghouliego i piłkę chwyta Moya.

44
    Rzut rożny dla Getafe mimo, że to piłkarz gości ostatni dotknął piłki. Arbiter nie panuje nad sytuacją na boisku.

42
    Piatti przytrzymywany za koszulkę przez Rafę. Zawodnik Getafe otrzymuje żółty kartonik od sędziego Ferreiro.

41
    Na boisku leży Barrada.

41
    Strzelał Lafita i bardzo dobrą interwencją popisał się Diego Alves.

40
    Żółtą kartką ukarany Rami.

39
    Kompletnie nieudane dośrodkowanie Joao Perreiry. Piłka posłana przez Portugalczyka w trybuny.

37
    Przeszkodzili sobie teraz Jonas i Feghouli, to była świetna okazja dla Valencii!

37
    Lafita faulował Tino Costę.

36
    Głową strzelał Castro ale Diego Alves spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

35
    Roberto Soldado nie przyjął piłki dośrodkowanej przez Jonasa.

34
    Ręką przyjmował piłkę Lafita.

33
    Ricardo Costa tym razem skiksował przy strzale, a była to dobra okazja dla Ches.

32
    Piatti wywalczył rzut rożny, kolejna szansa dla zespołu z Lewantu.

Wydaje się, że póki co Llorente może głęboko odetchnąć.

32
    Dwa kwadranse za nami, a kibice na Mestalla widzieli już cztery bramki.

31
    Bardzo ładne dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki dobiega Ricardo Costa i strzela głową do siatki golkipera Getafe.

31
    Goooooool! Ricardo Costa!

30
    Rafa wślizgiem wybija piłkę uprzedzając tym samym Soldado.

29
    Zaskakujący strzał Lafity ale D. Alves na posterunku.

28
    Złe dośrodkowanie Roberto Soldado do niziutkiego Pablo Piattiego.

27
    Adil Rami główkuje nad bramką.

27
    Tino Costa będzie dośrodkowywał z rzutu rożnego.

26
    Faulowany Perreira.

Za szybkie tempo meczu dla sędziów.

25
    Na spalonym teraz Soldado, a gwizdka być nie powinno..

24
    Rami ma pretensje do bocznego arbitra, gdyż nie wychwycił wcześniej spalonego.

23
    Ależ przestrzelił teraz Diego Castro.. Nieprawdopodobne. Getafe na dobrą sprawę mogło prowadzić już 3:2.

23
    W ataku Getafe.

22
    Tino Costa trafia w mur.

22
    Teraz faulowany Guardado, ależ tempo tego meczu!

21
    Fatalne błędy popełnia defensywa gospodarzy.

21
    Obrońcom urwał się Alvaro i tym razem Diego Alves dobrze broni!

20
    Teraz strzelał Jonas ale kompletnie mu to nie wyszło. Dogrywał Argentyńczyk, Pablo Piatti.

19
    Świetnym mecz w Walencji.

19
    Strzał z dystansu Tino Costy, broni Moya!

18
    Kontrolę nad spotkaniem zaczyna przejmować Getafe.

16
    Dośrodkowanie Tino Costy, próbował Jonas ale nie doszedł do zagrywanej piłki.

16
    Faulował Feghouli.

15
    Indywidualna akcja Perreiry i rzut rożny dla Ches.

Błąd bramkarza Valencii, zastanawiające jest po co Brazylijczyk wychodził z bramki..

14
    Niepotrzebne wyjście Diego Alvesa, z ostrego kąta gola strzela Alvaro!

13
    Gol dla Getafe!
    Bramkę zdobył ALVARO.

13
    Dużo niedokładności na Estadio Mestalla.

11
    Jednak wszystko w porządku z Portugalczykiem.

10
    Na boisku leży Perreira. Przypomnimy, że zawodnik dopiero wrócił po kontuzji i rozgrywa dzisiaj pierwszy mecz od dłuższego czasu.

10
    Dobry odbiór Ramiego we własnym polu karnym.

Na lewej obronie Ches występuje dziś Guardado. Meksykanin zastępuje na tej pozycji kontuzjowanych Francuzów, Mathieu i Cissokho.

9
    Bardzo szybkie tempo meczu. Getafe ostatni mecz przegrało 40 dni temu, ulegając Atletico Madryt 1:2.

8
    Gracze Getafe wyglądają obecnie jak dzieci we mgle.

To dopiero drugi gol w tym sezonie Jonasa, asysta zaliczona na koncie Soldado.

6
    Piłkarze Valencii uśpili długim rozgrywaniem piłki na własnej połowie graczy Getafe, długie podanie do Jonasa, a ten w sytuacji sam na sam, podkręconym strzałem pokonuje Moye!

6
    Egzekucja!!

5
    Kontuzjowanego Mane zmienia Rafa.

Feghouli został wczoraj powołany do kadry Algierii na Puchar Narodów Afryki.

3
    Dośrodkowywał Guardado, piłka w rękach Moyi.

2
    Mane prawdopodobnie opuści boisko. To on zawinił i stracił piłkę w pierwszej akcji na rzecz Algierczyka, Feghouliego.

Cóż za początek 'Ches'.

1
    Już w 1. minucie gola strzela Soldado! Feghouli przejmuje piłkę, dośrodkowuje w pole karne, a tam najwyżej skacze Soldado i pakuje piłkę do siatki!!

1
    Goooooooool!

1
    Zaczęli gospodarze.

1

Piłkarze już na boisku.

Już za kilka minut początek meczu Valencia - Getafe! Będzie to piąty mecz Ches pod wodzą Valverde. Póki co zespół z Walencji pod wodzą nowego trenera wygrał trzy mecze, a jeden przegrał. Porażkę zespół odniósł w poprzedniej kolejce z Rayo Vallecano.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Gole: 1. Soldado, 6. Jonas, 31. Costa, 90+5. Valdez - 13. Alvaro, 60. Alexis

Kartki:   40. Rami (VAL), 87. Soldado (VAL) - 42. Rafa (GET), 85. Torres (GET), 86. Alvaro (GET)

Valencia CF: D. Alves - Perreira, Rami, R. Costa, Guardado - Albelda, T. Costa - Feghouli (64. Banega), Jonas (76. Viera), Piatti - Soldado
    Getafe CF: Moya - Mane (5. Rafa), Alexis, Lopo, Torres - Michel (72. Gavilan), X. Torres - Castro, Barrada (76. Sarabia), Lafita - Alvaro

Sędziowie: Delgado Ferreiro