Valencia – Getafe 4:2 (koniec) | Atletico – Celta Vigo 1:0 (koniec)
4:2 (3:1)
Getafe CF
Piątek 21.12.2012, 20:00 • Estadio Mestalla • Hiszpańska LaLiga

90+5
    Miał nosa Valverde do zmiany! Banega podaje do Viery, ten wykłada piłkę do Valdeza i piłkarz Valencii strzela do pustej bramki!

90+5
    Gol dla Valencii! Nelso Valdez, ależ wejście!

89
    Schodzi Piatti, na boisku melduje się Paragwajczyk - Valdez.

88
    Strzelał Tino Costa jednak skutecznie na dwa tempa chwyta piłkę Moya.

87
    Jeszcze żółta kartka dla Soldado.

86
    Żółta kartka dla Alvaro.

85
    Szybka kontra Valencii nieprawidłowo zatrzymana przez Torresa.

82
    Fatalny strzał Piattiego w idealnej sytuacji. Argentyńczyk z bliska strzela obok słupka. Bardzo słaby mecz byłego zawodnika Mallorci.

76
    Zmiana też w zespole Getafe. Za Barrade wchodzi Sarabia.

76
    Schodzi Jonas. Jego miejsce zajmuje Jonathan Viera,

72
    Gavilan zastępuje Michela.

68
    Gol Soldado ale spalonego odgwizduje boczny arbiter.

64
    Za Algierczyka Feghouliego wchodzi Banega.

60
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego i piłkę do siatki posyła Alexis!

60
    Gol dla Getafe! ALEXIS!

59
    Znowu Alves, końcówkami palców wybija piłkę po strzale Castro. Alves rehabilituje się tym samym za interwencję, gdy Getafe zdobyło bramkę.

58
    Groźny strzał głową zawodnika gości ale znowu dobrze interweniuje Brazylijczyk.

53
    Kapitalna dwójkowa akcja napastników Valencii zakończona strzałem Jonasa i słupek ratuje zespół Getafe!

50
    Świetnie akcje zamknął z prawej strony Diego Castro ale bardzo dobrze broni Alves.

42
    Piatti przytrzymywany za koszulkę przez Rafę. Zawodnik Getafe otrzymuje żółty kartonik od sędziego Ferreiro.

41
    Strzelał Lafita i bardzo dobrą interwencją popisał się Diego Alves.

40
    Żółtą kartką ukarany Rami.

37
    Przeszkodzili sobie teraz Jonas i Feghouli, to była świetna okazja dla Valencii!

31
    Bardzo ładne dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki dobiega Ricardo Costa i strzela głową do siatki golkipera Getafe.

31
    Goooooool! Ricardo Costa!

23
    Ależ przestrzelił teraz Diego Castro.. Nieprawdopodobne. Getafe na dobrą sprawę mogło prowadzić już 3:2.

21
    Obrońcom urwał się Alvaro i tym razem Diego Alves dobrze broni!

19
    Strzał z dystansu Tino Costy, broni Moya!

14
    Niepotrzebne wyjście Diego Alvesa, z ostrego kąta gola strzela Alvaro!

13
    Gol dla Getafe!
    Bramkę zdobył ALVARO.

6
    Piłkarze Valencii uśpili długim rozgrywaniem piłki na własnej połowie graczy Getafe, długie podanie do Jonasa, a ten w sytuacji sam na sam, podkręconym strzałem pokonuje Moye!

6
    Egzekucja!!

5
    Kontuzjowanego Mane zmienia Rafa.

1
    Już w 1. minucie gola strzela Soldado! Feghouli przejmuje piłkę, dośrodkowuje w pole karne, a tam najwyżej skacze Soldado i pakuje piłkę do siatki!!