Borussia M. – Düsseldorf 2:1 (koniec) | Hannover – Wolfsburg 2:1 (koniec) | Augsburg – Schalke 04 0:0 (koniec)
Fürth – Mainz 0:3 (koniec) | Eintracht – Hoffenheim 2:1 (koniec) | Freiburg – Bayer 0:0 (koniec)
SpVgg Greuther Fürth
0:3 (0:0)
FSV Mainz 05
Sobota 26.01.2013, 15:30 • Trolli ARENA • Niemiecka Bundesliga

Nawet minuty nie przedłuża spotkania sędzia Fritz. Po świetnej drugiej połowie Mainz wywozi trzy punkty, pokonując Fürth 3:0! Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na lajfy.com (17:19:24)

88
    Świetna akcja Djurdjicia, który jednak w sytuacji jeden na jeden z Wetklo nie strzela bramki! Rzut rożny dla Fürth.

88
    Zespoły czekają już na gwizdek kończący to spotkanie.

87
    Strzał Baby kilka metrów nad poprzeczką.

85
    Bardzo dobry mecz dzisiaj rozgrywa Szalai.

Piękna kontra Mainz! Długie podanie do Szalaiego, który ze spokojem lobuje Hesla i strzela bramkę! Świetnie to zrobił Węgier.