Celta Vigo – Sociedad 1:1 (koniec) | Levante – Valladolid 2:1 (koniec) | Zaragoza – RCD Espanyol 0:0 (koniec)
Deportivo – Valencia 2:3 (koniec)
Celta de Vigo
1:1 (1:0)
Real Sociedad
Sobota 26.01.2013, 16:00 • Estadio Balaídos • Hiszpańska LaLiga

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na więcej na lajfy.com! (17:58:13)

Bardzo dramatyczne spotkanie na Estadio Balaídos! Odmienieni w drugiej połowie gracze Realu Sociedad zdominowali gospodarzy. Ci z kolei po grze od 49 minuty w '10tkę' i po wyrzuceniu ich trenera do szatni mogą cieszyć się z podziału punktów.

90+3
    Dobra centra C. Martineza na głowę Guzmanna, lecz piłka po strzale przechodzi obok bramki strzeżonej przez Varasa.

90+1
    Pardo fauluje w ofensywie.

Arbiter główny do regulaminowego czasu gry doliczył 4 minuty.

Wciąż atakują goście.

89
    Dośrodkowanie z rogu pewnie wyłapuje golkiper gospodarzy.

88
    Po rzucie wolnym piłkę na rzut rożny wybija Varas.

Ostatnie minuty Celta Vigo będzie grała w dziesiątkę i w dodatku bez trenera!

86
    Czerwoną kartką zostaje ukarany.. trener gospodarzy Paco Herrera!

85
    Larranga uderza zza pola karnego, lecz piłka trafia tylko w słupek!

84
    Niewykorzystany stały fragment gdy przez gospodarzy.

83
    Larranga ukarany żółtym kartonikiem po faulu przed własnym polem karnym na rywalu.

82
    Piłka już pod drugą bramką. Po kontrze Celty i strzale Lopeza futbolówka ląduje na rzucie rożnym.

81
    Rzut rożny dla gości. W narożniku Pardo.

10 minut do zakończenia regulaminowego czasu gry. Czy któryś z licznych ataków Realu Sociedad znadziej po raz drugi drogę do bramki Varasa?