Celta Vigo – Sociedad 1:1 (koniec) | Levante – Valladolid 2:1 (koniec) | Zaragoza – RCD Espanyol 0:0 (koniec)
Deportivo – Valencia 2:3 (koniec)
Celta de Vigo
1:1 (1:0)
Real Sociedad
Sobota 26.01.2013, 16:00 • Estadio Balaídos • Hiszpańska LaLiga

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na więcej na lajfy.com! (17:58:13)

Bardzo dramatyczne spotkanie na Estadio Balaídos! Odmienieni w drugiej połowie gracze Realu Sociedad zdominowali gospodarzy. Ci z kolei po grze od 49 minuty w '10tkę' i po wyrzuceniu ich trenera do szatni mogą cieszyć się z podziału punktów.

90+3
    Dobra centra C. Martineza na głowę Guzmanna, lecz piłka po strzale przechodzi obok bramki strzeżonej przez Varasa.

90+1
    Pardo fauluje w ofensywie.

Arbiter główny do regulaminowego czasu gry doliczył 4 minuty.

Wciąż atakują goście.

89
    Dośrodkowanie z rogu pewnie wyłapuje golkiper gospodarzy.

88
    Po rzucie wolnym piłkę na rzut rożny wybija Varas.

Ostatnie minuty Celta Vigo będzie grała w dziesiątkę i w dodatku bez trenera!

86
    Czerwoną kartką zostaje ukarany.. trener gospodarzy Paco Herrera!

85
    Larranga uderza zza pola karnego, lecz piłka trafia tylko w słupek!

84
    Niewykorzystany stały fragment gdy przez gospodarzy.

83
    Larranga ukarany żółtym kartonikiem po faulu przed własnym polem karnym na rywalu.

82
    Piłka już pod drugą bramką. Po kontrze Celty i strzale Lopeza futbolówka ląduje na rzucie rożnym.

81
    Rzut rożny dla gości. W narożniku Pardo.

10 minut do zakończenia regulaminowego czasu gry. Czy któryś z licznych ataków Realu Sociedad znadziej po raz drugi drogę do bramki Varasa?

80
    Vela zagrywa piłkę ręką na połowie rywala.

79
    Po dośrodkowaniu C. Martineza będziemy mięli corner dla gości.

Nieustannie w natarciu goście.

78
    Zmarnowany rzut wolny z dogodnej pozycji przez Real Sociedad.

77
    Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. W miejsce Illarramendiego wchodzi Pardo.

77
    Żółtą kartką ukarany Lago za zagranie piłki ręką na wysokości pola karnego.

Rzut rożny dla gości, lecz piłka pewnie wyłapana przez Varasa.76

75
    Z linii bramkowej piłkę wybija jeden z obrońców gospodarzy, po strzale z ostrego kąta Agirretexe.

73
    Dobra centra C. Martineza, lecz sędzia dopatrzył się spalonego.

72
    Mocny presing gości już na połowie rywala przynosi zamierzony skutek i przejmują piłkę.

71
    Illarramendi fauluje Pranjica.

70
    Druga zmiana w Realu Sociedad. Z boiska schodzi Castro, a w jego miejsce zobaczymy Griezmanna.

69
    Castro mocny strzał zza pola karnego, lecz prosto w obrońców Celty.

Mocno zamknięta drużyna Celty.

68
    Po raz kolejny z prawej flanki wruzca C. Martinez, lecz i tym razem piłka nie znajduje w polu karnym nikogo z drużyny gości.

66
    Wrzutka z prawego skrzydła pewnie ląuje w rękawicach Varasa.

65
    Żółtą kartką ukarany la Bella za faul taktyczny.

64
    Dwa rzuty rożne dla gości, lecz obydwa nie przynoszą bramki.

63
    Na ostatnią zmianę w swojej drużynie decyduje się Paco Herrera. W miejsce Chu-Younga wejdzie Insa.

62
    Sprzed pola karnego uderzał Vela, lecz obok bramki.

61
    Zmiana w drużynie gości. W miejsce zmęczonego Ifrana zobaczymy Agirretexe.

60
    Goool dla Sociedad!!!
    Po rzucie rożnym najwyżej do piłki wyskoczył ELASTONDO i pewnym strzałem głową skierował piłkę do bramki gospodarzy!
    Mamy remis 1:1!

59
    Zza pola karnego strzelał Ifran, lecz piłka po jego uderzeniu wychodzi na rzut rożny.

58
    Real Sociedad spokojnie rozgrywa piłkę.

57
    Po raz kolejny pewnie piłkę wyłapuje Varas. Bramkarz gospodarzy ma dużo pracy w drugiej połowie.

56
    Paco Herrera decyduje się na drugą zmianę w swojej drużynie. W miejsce Beremejo wchodzi Pranjic.

54
    Dobra akcja Celty! Po świetnym dryblingu Cabrala piłka dochodzi do Chu-Younga, który z ostrego kąta uderza na bramkę gospodarzy! Varas z trudem wybija piłkę na rzut rożny.

53
    Centrę z prawego skrzydłą pewnie wyłapuje Varas.

Zaznacza się przewaga gości.

51
    Strzał Veli zablokowany przez obrońców gospodarzy.

50
    Dwie wrzutki Illarramendiego, lecz obie trafiają w nogi defensorów Celty.

49
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Fernadez! Od 49 minuty gospodarze grają w dziesiątkę!

Mocno zmobilizowani goście w przerwie spotkania dużo lepiej wyglądają na początku drugiej części spotkania.

47
    W polu karnym uderzał Ifran, lecz bardzo niecelnie.

46
    Mamy jedną zmianę po przerwie meczu. Od drugiej połowy zobaczymy Lopeza, który wejdzie w miejsce Aspasa.

46

Pierwsza połowa za nami. Pomimo strzelonej bramki przez świetnie spisującego się w dzisiejszym spotkaniu Krohna-Delhiego żadna z drużyn nie przeważa w meczu. Miejmy nadzieję, że w drugiej części spotkania zobaczymy bardziej otwartą grę obu drużyn.

45+1
    I. Martinez fauluje na połowie rywala.

Arbiter główny doliczył jedną minutę do pierwszej połowy meczu.

44
    Spokojnie rozgrywają piłkę goście.

43
    Lago fauluje w środkowej strefie boiska.

42
    Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Fernandez za faul na rywalu.

41
    Świetny strzał z dystansu Krohn-Dehliego! Z trudem bramkarz gości przenosi piłkę nad bramką!

40
    Strzał Ifrana z linii pola karnego pewnie broni Varas.

39
    Faulowany Castro przed polem karnym rywali.

38
    Fatalne uderzenie Fernandeza po podaniu Chu-Younga.

38
    Z lewej flanki wrzuca Castro, lecz zbyt mocno.

37
    Gra wznowiona. Gospodarze w dziesiątkę.

Kolejna przerwa w grze. Tym razem na boisku leży Aspas. Po wyrazie jego twarzy widać, że to coś poważnego.

35
    Strzela Ifran, lecz uderzenie zablokowane przez obrońców gospodarzy.

33
    Gooooooooool dla Celty Vigo!

Świetnie zagrana klepka w polu karnym z Aspasem i KROHN-DELHI posyła piłkę obok bezradnego Bravo! Mamy 1:0 dla Celty Vigo!

31
    Na lewym skrzydle powstrzymywany Castro przez graczy Celty.

29
    Piłka już pod drugą bramką. Żółtą kartką ukarany Cabral.

28
    Dobrze uderzał Fernandez, lecz na posterunku Bravo! Będziemy mięli rzut rożny.

27
    Sporo niedokładności obu drużyn.

26
    Długo rozgrywają piłkę gospodarze.

24
    W środkowej części boiska fauluje Fernandez.

23
    Z lewej flanki próbował dośrodkowywać C. Martinez, lecz skutecnzie blokowany przez obrońców przyjezdnych.

22
    Bliski dojścia do piłki w polu karnym gospodarzy był Ifran.

21
    Z ostrego kąta strzela Vela, lecz Varas okazał się lepszy.

20
    Druga żółta kartka. Tym razem w drużynie gości ukarany Elusondo.

19
    Przy linii bocznej faulowany C. Martinez.

18
    Pierwszą żółtą kartką w spotkaniu zostaje ukarany Krohn-Delhi za brutalny faul na Illarrmendim.

17
    Piłkę rozgrywają przyjezdni, lecz nie mają pomysłu jak przedrzeć się chociażby pod pole karne rywala.

16
    Goście spokojnie oddalają grę od swojej bramki.

15
    Chu-Young wywalczył dla swojej drużyny rzut rożny.

14
    Bliski zmiany rezultatu był Aspas! Lecz Bravo pewnym wyjściem z bramki w ostatniej chwili uprzedza napastnika gospodarzy!

13
    Castro wrzuca w pole karne, lecz obrońcy Celty skaczą w polu karnym wyżej niż ofensorzy gości.

12
    Faulowany Vela na środku boiska.

11
    Castro wrócił na boisko.

Goście wciąż grają w dziesiątkę.

9
    Próbowali gospodarze, lecz prostopadłe podanie do Chu-Younga okazało się za długie.

8
    Gra została wznowiona. Napastnik gości opatrywany poza boiskiem.

Mamy przerwę w grze. Na murawie leży Castro, który źle upadł po starciu powietrznym w polu karnym Celty.

6
    Z dystansu próbował Prieto, lecz bardzo niecelnie. Grę od bramki wznowi Varas.

5
    Spokojnie przerywają grę gospodarze.

5
    Szansę do zmiany rezultatu z rzutu rożnego będą mieli przyjezdni.

4
    W środkowej strefie boiska faulowany Elusondo.

3
    Strzał Chu-Younga zablkowany.

3
    Centra z lewego skrzydła Krohn-Dehliego, lecz prosto na głowy defensorów gości.

2
    Celta Vigo spokojnie rozgrywa grę.

1

Gracze Realu Sociedad wystąpią w strojach pomarańczowo-czarnych, gospodarze zaś w niebisko-białych.

W 21 kolejce Primera Division Celta Vigo, która w tabeli znajduje się tuż nad strefą spadkową podejmie na własnym stadionie dobrze spisujący się w tym sezonie Real Sociedad, który plasuje się na 9 pozycji i brakuje mu zaledwie 2 punktów do strefy pucharowej. Czy gospodarze pomimo słabszej gry w tym sezonie znajdą sposób, aby urwać kilka punktów podopiecznym Philippa Montaniera?

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Gole: 33. Krohn-Delhi - 60. Elastondo

Kartki:   18. Krohn-Delhi (CLV), 29. Cabral (CLV), 42. Fernandez (CLV), 77. Lago (CLV) - 20. Elusondo (RSC), 65. Bella (RSC), 83. Larranga (RSC)   49. Fernandez (CLV), 86. Herrera (CLV)

Celta de Vigo: Varas - Lago, Demidov, Krohn-Delhi, Johny - Oubina, Bermejo (56' Pranjic), Cabral, Fernandez - Apsas (46' Lopez), Chu-Young (63' Insa)
    Real Sociedad: Bravo - C. Martinez, Elusondo, Larranaga, la Bella - I.Martinez, Illarramendi (77' Perdo), Prieto, Vela - Castro (70' Griezmann), Ifran (61' Agirretexe)

Sędziowie: Paradas Romero

Widownia: 17000