Schalke 04 – Fürth 1:2 (koniec) | Wolfsburg – Augsburg 1:1 (koniec) | Hoffenheim – Freiburg 2:1 (koniec)
Mainz – Bayern 0:3 (koniec) | Düsseldorf – Stuttgart 3:1 (koniec) | Hamburg – Eintracht 0:2 (koniec)
TSG 1899 Hoffenheim
2:1 (2:1)
SC Freiburg
Sobota 02.02.2013, 15:30 • Wirsol Rhein-Neckar-Arena (Sinsheim) • Niemiecka Bundesliga

Hoffenheim zdołało odrobić stratę jednej bramki jaką SC Freiburg zdobyło już w czwartej minucie spotkania. Druga połowa meczu nie zachwyciła tak, jak pierwsza odsłona gry. Zabrakło przede wszystkim bramek. Gospodarze wywalczyli dzisiaj bardzo ważne punkty, które zwiększają ich szansę na ucieczkę ze strefy barażowej Bundesligi. Freiburg w 2013 roku nie zdołał jeszcze wygrać. Podopiecznym Christiana Streicha może być bardzo ciężko osiągnąć miejsca premiowane grą w europejskich pucharach. Bardzo dziękuję za śledzenie relacji live z tego spotkania! Do zobaczenia! (17:26:03)

90+2
    Długie podanie w pole karne gospodarzy. Obrońcy Hoffenheim na posterunku, wybijają piłkę!

90+1
    Caligiuri walczy na granicy pola karnego gospodarzy! Traci jednak piłkę i grę rozpocznie Gomes.

90
    Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowych 90.

90
    Spalony graczy z Freiburga.

89
    Okazja dla Hoffenheim! Derdiyok pudłuje z 7 metrów!

88
    Tym razem goście uderzają na bramkę, ale Gomes na posterunku.

88
    Volland prowadzi atak gospodarzy! Podaje do Polańskiego, który uderza na bramkę lecz bardzo słabo. Baumann łapie piłkę.

87
    Usami faulowany. Od rzutu wolnego Hoffenheim.

86
    Strata! Od rzutu z autu rozpocznie Beck.

86
    Długa wymiana piłki graczy Freiburga na połowie rywala.

85
    Gomes po nieudanej akcji Freiburga, wznawia od bramki.

84
    Zmiana w drużynie SC Freiburg: z boiska schodzi Rosenthal, na boisko wchodzi Jendrisek.

83
    Firmino ukarany żółta kartką za przewinienie.

83
    Zmiana w drużynie TSG 1899 Hoffenheim: z boiska schodzi Firmino, na boisko wchodzi Ochs.

82
    Kolejna akcja Freiburga! Długa wymiana piłki na granicy pola karnego ostatecznie kończy się jednak stratą.

81
    Groźnie w polu karnym Hoffenheim! Sędzia ostatecznie odgwizduje przewinienie Diagne, który za wysoko uniósł nogę.