Queens Park – Norwich 0:0 (koniec) | Arsenal – Stoke 1:0 (koniec) | Everton – Aston Villa 3:3 (koniec)
Newcastle – Chelsea 3:2 (koniec) | Reading – Sunderland 2:1 (koniec) | West Ham – Swansea 1:0 (koniec)
Wigan – Southampton 2:2 (koniec) | Fulham – Man Utd 0:1 (koniec)
Everton F.C.
3:3 (1:2)
Aston Villa
Sobota 02.02.2013, 16:00 • Goodison Park • Angielska Premier League

Jeden z piękniejszych meczy jaki miałem zaszczyt komentować. Emocje w meczu trwały do ostatniej minuty spotkania. 6 pięknych bramek godnych obejrzenia. Spotkanie od pierwszych minut przebiegało w bardzo szybkim tempie, które było utrzymywane przez całe 2 połowy. Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na nasze inne relacje sportowe na Lajfy.com (17:58:55)

90+5
    Bardzo groźny strzał Fellainiego z woleja jednak bramkarz gości zatrzymuję piłkę przed wleceniem do bramki

90+4
    Gol dla Evertonu!
    Bramkę zdobył FELLAINI.

90+3
    Rzut rożny dla Evertonu

90+2
    Zmiana w drużynie Aston Villa F.C.: z boiska schodzi Agonlahor, na boisko wchodzi Baker.

90+1
    Zmiana w drużynie Everton F.C.: z boiska schodzi Gibson, na boisko wchodzi Naismih.