Osasuna – Celta Vigo 1:0 (koniec) | Getafe – Deportivo 3:1 (koniec) | RCD Espanyol – Levante 3:2 (koniec)
Granada – Real Madryt 1:0 (koniec)
Getafe CF
3:1 (1:1)
Deportivo La Coruña
Sobota 02.02.2013, 18:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Hiszpańska LaLiga

Koniec tego emocjonującego meczu! Getafe po dobrej drugiej połowie spotkania wygrywa z Deportivo La Coruna 3:1. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na lajfy.com (19:51:55)

90+2
    Stzelał Ze Castro, ale Codina pewnie łapie piłkę.

90+1
    Trzy minuty doliczone.

90
    Ależ przestrzelił teraz Castro! W sytuacji jeden na jeden strzela obok bramki Aranzubii!

89
    A teraz na pozycji spalonej złapany został Riki.

88
    Santos uderza nad bramką Getafe.

87
    Alvaro na spalonym.

86
    Uderzał teraz Riki, ale pewnie piłkę łapie Codina.

84
    Gooooool!! COLUNGA!! Getafe strzela drugiego gola w odstępie 3 minut! Zawodnik gospodarzy ogrywa jednego z obrońców Deportivo i pakuje piłkę przy krótkim słupku Aranzubii!

83
    Manuel Pablo uderza obok bramki Aranzubii, było groźnie.

81
    Gol dla Getafe! ALVARO!! Piękny gol zawodnika Getafe! Alvaro przyjął sobie piłkę w pełnym biegu i uderzył idealnie obok słupka! Getafe 2, Deportivo 1!