Rubin – Atletico 0:1 (koniec) | Cluj – Inter 0:3 (koniec) | Dnipro – Basel 1:1 (koniec)
Lazio – Borussia M. 2:0 (koniec) | Lyon – Tottenham 1:1 (koniec) | Charków – Newcastle 0:1 (koniec)
Genk – Stuttgart 0:2 (koniec) | Chelsea – Sparta 1:1 (koniec) | Fenerbahce – BATE 1:0 (koniec)
Bordeaux – Dynamo Kij. 1:0 (koniec) | Hannover – Anży 1:1 (koniec) | Liverpool – Zenit 3:1 (koniec)
Olympiakos – Levante 0:1 (koniec) | Benfica – Bayer 2:1 (koniec) | FCSB – Ajax 2:0 (po rz. karnych)
Vik. Pilzno – Napoli 2:0 (koniec)
Chelsea F.C.
1:1 (0:1)
Sparta Praga
Czwartek 21.02.2013, 21:05 • Stamford Bridge • Liga Europy UEFA

To był doskonały mecz. Obie drużyny zaprezentowały wyborny poziom. Dziękujemy za śledzenie relacji w lajfy.com! (23:08:43)

Chelsea w ostatniej minucie doliczonego czasu gry strzeliło bramkę, która premiuję londyńczyków do dalszych rozgrywek.

90
    Bednar zmienił Kadleca.

90
    Gol dla Chelsea!
    Bramkę zdobył HAZARD. Eden Hazard strzelcem bramki dla gospodarzy. Zawodnik Chelsea wpadł w pole karne i oddał piękny strzał w okienko bramki Vaclika. Bramkarza Sparty był bez szans.

90
    Dwie minuty doliczone przez sędziego do drugiej połowy spotkania.

90
    Kweuke ukarany żółtym kartonikiem za faul.

90
    W odpowiedzi Sparta przed szansą! Kadlec w polu karnym, ale piłka nie trafiła w światło bramki.

87
    Cóż za ostatnie minuty spotkania. Ramires po rzucie rożnym obrócił się w polu karnym i strzelił co sił w nogach. Piłka o kilka metrów obok bramki.

86
    Matejovsky ukarany żółtym kartonikiem za faul.

85
    Bertrand ukarany żółtym kartonikiem za faul.

84
    Rzut wolny dla Chelsea, w odległości 25 metrów od bramki Vaclika. Strzał trafił w mur.

84
    Přikryl ukarany źółtym kartonikiem za faul.

82
    Kweuke zmienił Lafatę.

81
    Coś niesamowitego! Rzut wolny wykonywany przez Chelsea na połowie Sparty, z prawej strefy boiska. Piłka wstrzelona w pole karne nie trafiła do żadnego z graczy gospodarzy, ale odbiła się od murawy i leciała w światło bramki. Vaclik instynktowanie odbił futbolówkę przed siebie.

77
    Krejci na prawym skrzydle zdołał ograć trzech obrońców Chelsea, wpadł w pole karne i z linii końcowej boiska strzelił. Cech pewnie złapał futbolówkę.

75
    Zapotocny strzelił, ale piłka ponad nie trafiła do bramki Chelsea.

73
    Chelsea zamknęła Spartę na własnej połowie.

69
    Moses przed kolejną szansą na bramkę. Vaclik ponownie interweniował i uchronił swój zespół.