Rubin – Atletico 0:1 (koniec) | Cluj – Inter 0:3 (koniec) | Dnipro – Basel 1:1 (koniec)
Lazio – Borussia M. 2:0 (koniec) | Lyon – Tottenham 1:1 (koniec) | Charków – Newcastle 0:1 (koniec)
Genk – Stuttgart 0:2 (koniec) | Chelsea – Sparta 1:1 (koniec) | Fenerbahce – BATE 1:0 (koniec)
Bordeaux – Dynamo Kij. 1:0 (koniec) | Hannover – Anży 1:1 (koniec) | Liverpool – Zenit 3:1 (koniec)
Olympiakos – Levante 0:1 (koniec) | Benfica – Bayer 2:1 (koniec) | FCSB – Ajax 2:0 (po rz. karnych)
Vik. Pilzno – Napoli 2:0 (koniec)
koniec po rz. karnych
FC Steaua Bukareszt
2:0 (1:0 k. 4:2)
Ajax Amsterdam
Czwartek 21.02.2013, 21:05 • Stadion Ghencea • Liga Europy UEFA

I mamy koniec emocjonującego meczu w Bukareszczcie. Po rzutach karnych Steaua awansuje dalej! W regulaminowych 90. minutach strzelili dwie bramki co dało im szanse na dogrywkę. Skończyło się na karnych, gdzie okazali się lepsi od Ajaxu! (23:47:41)

Latovlevic strzela karnego! Steaua wygrywa!

Moisaner nie strzela karnego! Przestrzelił! Teraz szansa dla Steauy!

Teraz Steaua! Filip podchodzi do rzutu karnego i pewnie go wykonuje!

Ajax. De Jong ze spokojem strzelił w lewy róg bramki. Bramkarz bez szans.

Steaua. Nikolić! Pewny strzał w prawy róg bramki!

Teraz kolej na gości. Schone nie strzela karnego! Tatarsanu wyczuł gdzie będzie strzelać Schone!

Teraz gospodarze. Rusescu pewnie wykonuję jedenastkę!

Rozpoczyna Ajax! Do piłki podchodzi Eriksen. Pewny strzał w lewy róg bramki Tatarusana!

Rozpoczynają się rzuty karne.

Za nami koniec dogrywki! Za chwilę rzuty karne i ogromne nerwy zawodników jak i kibiców!