Borussia D. – Hannover 3:1 (koniec) | Wolfsburg – Schalke 04 1:4 (koniec) | Werder – Augsburg 0:1 (koniec)
1. FC Nurnberg – Freiburg 1:1 (koniec) | Hamburg – Fürth 1:1 (koniec) | Bayer – Stuttgart 2:1 (koniec)
Bayer Leverkusen
2:1 (0:1)
VfB Stuttgart
Sobota 02.03.2013, 18:30 • BayArena, Leverkusen • Niemiecka Bundesliga

Dziękuję za wspólnie spędzone 90 minut i zapraszam na więcej na lajfy.com! (20:23:23)

Dramayyczny spektakl na BayArena w Leverkusen. Gospodarze zasłużenie wygrali spotkanie, dominując przez cały mecz. Jednak dopiero w końcówce udało im się odnaleźć drogę do bramki Stuttgartu.

90+2
    Przy linii bocznej faulowany Kießling.

Arbiter główny doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Ostatnia zmiana w meczu. W miejsce Kvista wchodzi Maxim.

89
    Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Kvist.

88
    Żółty kartonik za faul na rywalu obejrzał strzelec bramki dla Stuttgartu- Ibsević.

87
    Zmiana w ekipie gości. W miejsce Holzhausera wchodzi Macheda.

86
    GOOOOOOOOOL DLA BAYERU!!!

Świetnie strzał Kießlinga z najbliższej odległości broni Ulreich, lecz przy dobitce BENDERA głową nie miał już szans!
    2:1 dla Leverkusen!

85
    Corner dla miejscowych.

84
    6 minut do końca regulaminowego czasu gry. Czy gospodarze zdołają jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

83
    KIEßLING zamienia rzut karny na bramkę mocnym strzałem w środek! Mamy 1:1!

81
    Hegeler uderzał na bramkę i piłka trafiła w rękę Kvista! Sędzia bez wahania podyktował jedenastkę!

81
    Rzut karny dla Bayeru!

80
    Milik mógł z mocnym akcentem wejść w spotkanie! Po centrze z prawego skrzydła uderzał głową, lecz piłka przeleciała obok bramki.

79
    Zmiana wśród aptekarzy. Sama zastąpi były gracz Górnika Zabrze - Arkadiusz Milik.

Arkadiusz Milik już gotowy do wejścia na boisko.

76
    W polu karnym rywali dobrze z piłką odwrócił sięHegeler i zdołał oddać strzał! Niestety piłka trafia prosto w bramkarza.