Borussia D. – Hannover 3:1 (koniec) | Wolfsburg – Schalke 04 1:4 (koniec) | Werder – Augsburg 0:1 (koniec)
1. FC Nurnberg – Freiburg 1:1 (koniec) | Hamburg – Fürth 1:1 (koniec) | Bayer – Stuttgart 2:1 (koniec)
1. FC Nurnberg
1:1 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 02.03.2013, 15:30 • EasyCredit-Stadion • Niemiecka Bundesliga

W Norymberdze podział punktów. Do przerwy prowadził Freiburg, ale w drugiej odsłonie, a dokładniej w 83 minucie Schmid doprowadził do wyrównania. Choć można mieć wątpliwości o słuszność podytkowania rzutu karnego, to wynik z przebiegu meczu wydaje się rezultatem jak najbardziej sprawiedliwym. (17:25:03)

90+5
    Polter obejrzał kartkę.

90+4
    Dobrze spisali się defensorzy Norymbergi.

90+4
    Ostatnia minuta, rusza szturm Freiburga. Zablokowany jednak Kruse, od narożnika boiska grę wznowią goście.

90+4
    Niecelne uderzenie Ildiza.

90+3
    Korner dla Norymbergi.

90+2
    Santini wykładał piłkę Krusemu, ale w to wszystko wmieszali się rywale.

90+2
    Lepiej w tej końcówce prezentują się przyjezdni.

90+1
    Kruse powalony na środku boiska.

Aż 4 minuty dolicza arbiter. Mieliśmy sporo przerw w grze.

90
    Świetnie na przedpolu interweniuje golkiper Freiburga.