Rennes – Saint-Étienne 2:2 (koniec)
Stade Rennes
2:2 (1:1)
AS Saint-Étienne
Piątek 08.03.2013, 20:30 • Stade de la Route de Lorient (Rennes) Stade de la Route de Lorient • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Druga połowa okazała się być równie ciekawa jak pierwsza. Podobnie jak przed przerwą na prowadzenie pierwsi wyszli gospodarze. I nadal posiadali przewagę tworząc groźne okazje. W momencie największej dominacji Rennes, wystarczyła jedna kontra i goście zdobyli wyrównującego gola. Po tym zdarzeniu nieco spadło tempo spotkania, żadna z drużyn nie była już w stanie stworzyć sobie groźnej okazji.
    Ostatecznie można powiedzieć, że zasłużony remis, aczkolwiek ze wskazaniem na Rennes.
    Dziękuje za uwagę. (22:28:11)

90+4
    Z prawego skrzydła w pole karne po ziemi zagrał Clerc, ale bez problemu piłkę wybił Caherine.

90+2
    Zagranie Pitroipy w pole karne, piłkę wybija Perrin.

90+1
    Do piłki podchodzi Catherine, ale uderza zbyt mocno. Piłka leci ponad bramką.

90+1
    Hamouma fauluje tuż przed polem karnym Diarre i otrzymuje żółtą kartkę. Dobra okazja dla zespołu Rennes. Wolny z 20 metra!

90
    Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowych 90.

88
    Ostatnia zmiana w drużyne St. Etienne. Z boiska schodzi Bodmer, a pojawia się na nim Faouzi Ghoulam.

87
    Makoun otrzymuje żółtą kartkę za faul w środku pola.

86
    Wolny dla Rennes na 25 metrze. Uderzenie Diallo nad murem, ale i nad bramką Ruffera.

85
    Centrę Pitropiy z lewego skrzydła, głową wybija Sall.

82
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Z boiska schodzi Diarra, a pojawia się na nim Sane.

82
    Dośrodkowanie Cohade, piłkę wybijają obrońcy gospodarzy.

81
    Centra Clerca z prawego skrzydła, piłkę głową na rzut rożny wybija Boye.

80
    Dośrodkowanie wybijają obrońcy Rennes.

79
    Bodmer faulowany na lewym skrzydle. Rzut wolny dla St. Etienne.

77
    Wolny dla Rennes. Zbyt głębokie dośrodkowanie i piłkę w ręce łapie Ruffer.

75
    Na spalonym złapany Hamouma.

73
    Clerc ostro fauluje Pitroipe i otrzymuje żółtą kartkę.

71
    Druga zmiana w zespole Rennes. Z placu gry schodzi strzelec drugiego gola Feret, a pojawia się na nim Vincent Pajot.

Kamil Marut

Gole: 44. Danze, 50. Feret – 45+1. Mollo, 65. Aubameyang

Kartki:   87. Makoun (REN) – 53. Gradel (SET), 73. Clerc (SET), 90+1. Hamouma (SET)

Stade Rennes: Costil - Danzé, Théophile-Catherine, Boye, Mavinga - A.Diarra (82' Sane), Makoun- S. Diallo, Féret (71' Pajot), Pitroipa- Erding (70' Diarra)
    AS Saint-Étienne: Ruffer- Clerc, Sall, Perrin, Brison- Lemoine, Guilavogui, Bodmer- Gradel (63' Cohade), Aubameyang, Mollo (66' Hamouma)

Sędziowie: Kalt- Debart, Mercier- Perreau Niel