Rennes – Saint-Étienne 2:2 (koniec)
Stade Rennes
2:2 (1:1)
AS Saint-Étienne
Piątek 08.03.2013, 20:30 • Stade de la Route de Lorient (Rennes) Stade de la Route de Lorient • Francuska Ligue 1 Uber Eats

65
    Gol dla Saint-Étienne!
    Bramkę zdobył AUBAMEYANG.

Cóż za odpowiedź gości! Po serii groźnych okazji graczy Rennes. Goście wyprowadzili kontrę. Z lewego skrzydła na 5 metr dośrodkował Mollo, obrońcy urwał się AUBAMEYANG i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

50
    Gol dla Rennais!
    Bramkę zdobył FERET.

Świetna prostopadła piłka Pitroipy. Zza pleców obrońców gości wybiega FERET jest sam na sam z Rufferem i świetną podcinką nad wychodzącym z bramki bramkarzem gości umieszcza piłkę w siatce!

45+1
    Bramkę zdobył MOLLO.

Długa piłka w pole karne gospodarzy. Futbolówkę nieczysto przyjmuje Aubameyanga, ale tak się fortunnie składa, że do niedokładnie przyjętej piłki dobiega MOLLO i mocnym strzałem umieszcza piłkę w lewym rogu bramki Costila!

44
    Bramkę zdobył DANZE.

Dośrodkowanie z kornera, z 11 metrów uderza Boye, strzał na 5 metrze przecina wbiegający DANZE, całkowicie myląc Ruffera i umieszczając piłkę w siatce!

Kamil Marut

Gole: 44. Danze, 50. Feret – 45+1. Mollo, 65. Aubameyang

Kartki:   87. Makoun (REN) – 53. Gradel (SET), 73. Clerc (SET), 90+1. Hamouma (SET)

Stade Rennes: Costil - Danzé, Théophile-Catherine, Boye, Mavinga - A.Diarra (82' Sane), Makoun- S. Diallo, Féret (71' Pajot), Pitroipa- Erding (70' Diarra)
    AS Saint-Étienne: Ruffer- Clerc, Sall, Perrin, Brison- Lemoine, Guilavogui, Bodmer- Gradel (63' Cohade), Aubameyang, Mollo (66' Hamouma)

Sędziowie: Kalt- Debart, Mercier- Perreau Niel