Bayern – Düsseldorf 3:2 (koniec) | Fürth – Hoffenheim 0:3 (koniec) | Mainz – Bayer 1:0 (koniec)
Freiburg – Wolfsburg 2:5 (koniec) | Schalke 04 – Borussia D. 2:1 (koniec) | Borussia M. – Werder 1:1 (koniec)
SC Freiburg
2:5 (1:3)
VfL Wolfsburg
Sobota 09.03.2013, 15:30 • Mage Solar Stadion • Niemiecka Bundesliga

Koniec meczu! Po 90. minutach Wolfsburh wygrał 2:5! Ale to w 2. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale Kruse, ale w 7. minucie Kjaer wykorzystał dośrodkowanie Diego i wyrównał. W 17. minucie fenomenalnym strzałem popisał się Vieirinha, a w 23. minucie strzałem z przewrotki bramkę na 1:3 strzelił Olic. W drugiej połowie ponownie bramkę strzelil Olic, nadzieje kibicom dał Flum strzelając na 2:4, ale już w doliczonym czasie gry Diego wykorzystał sytuacje sam na sam i strzelił piątą bramkę dla Wolfsburga. (17:24:04)

90+3
    Gol dla Wolfsburgu!
    DIEGO wbił gwóźdź do trumny Freiburga! Polak wykorzystał dziurę w obronie Freiburga i zagrał do DIego, a ten w sytuacji sam na sam strzela piątą bramkę dla Wolfsburga.

90+2
    Terrazziono stanął przed szansą strzelenie bramki, ale nie wykorzystał dobrego dośrodkowanie Sorga.