GKS Bełchatów – Widzew 0:0 (koniec) | Ruch – Śląsk 1:1 (koniec) | Polonia W. – Wisła K. 1:2 (koniec)
Ruch Chorzów
1:1 (0:1)
Śląsk Wrocław
Sobota 09.03.2013, 15:45PKO Ekstraklasa

Dziękujemy za wspólną relację a także zapraszamy do śledzenia pozostałych w lajfy.com! (17:40:41)

Pogoń Ruchu Chorzów przez większość spotkania by wyrównać wynik opłaciła się i piłkarze Jacka Zielińskiego w ostatnich minutach uciekają przed porażką! Dobre i ciekawe spotkanie przy ulicy Cichej.

90+3
    Wciąż w ataku Ruch! Jankowski łapie piłkę przy linii końcowej. Gorąca końcówka!

90+2
    Gol dla Ruchu!

Dośrodkowanie przez całe pole karne a akcję zamknął MINDAUGAS PANKA, który wbija piłkę obok słupka! Mamy remis!

90+2
    Kuświk oszukał Pawelca w polu karnym! Piłkarz Ruchu przewraca się jednak w polu karnym, lecz wywalcza jeszcze rzut rożny.

90+1
    Kelemen wychodzi z bramki! Jankowski po raz kolejny źle kończy akcję.

90
    Sędzia dolicza aż 5 minut do regulaminowego czasu gry.

90
    Ostatnie minuty i nawałnica ze strony Ruchu. Widocznie bardzo nie chcą przegrać z aktualnym mistrzem Polski.

88
    Przerwa w grze, Mila wciąż nie podnosi się z murawy po zderzeniu z Panką.

87
    Kuświk dobrze wrzucił w pole karne. Piłka spada na głowy obrońców. Na boisku leży Mila.

86
    Ruch naprawdę zasłużył na bramkę w dzisiejszym spotkaniu. Jednak ich skuteczność dzisiaj szwankuje.

84
    Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław: z boiska schodzi Ostrowski, na boisko wchodzi Socha.

84
    Jankowski wyprzedził obrońców i pędził sam na sam! Jednak zaplątał się w polu karnym i kolejna zmarnowana super sytuacja Jankowskiego.

83
    Do kontry przechodzą chorzowianie. Taktyczne przewinienie obrońcy Śląska.

82
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Lewiński, na boisko wchodzi Panka.

82
    Z narożnika zaczną goście. Pesković dobrze piąstkuje piłkę.

81
    Mądra gra Śląska na połowie gospodarzy. Goście jednak nie atakują dużą liczbą zawodników i chronią 'tyły'.

80
    Ładna akcja oskrzydlająca Ostrowskiego. Do piłki dobiega jednak obrońca, który wyjaśnia sytuację wybiciem na aut.