AS Nancy – Nice 1:0 (koniec) | Toulouse – Bordeaux 0:0 (koniec) | Saint-Étienne – PSG 2:2 (koniec)
AS Saint-Étienne
2:2 (1:2)
Paris Saint-Germain
Niedziela 17.03.2013, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard • Francuska Ligue 1 Uber Eats

90
    Brandao ukarany żółtą kartką za utrudnianie wznowienia gry bramkarzowi PSG.

90
    Matiudi ukarany kartonikiem za protesty.

80
    Hamouma za faul taktyczny na Pastore otrzymuje zółtą kartkę.

77
    Algierczyk Ghoulam zmienia Brisona w ekipie Saint-Etienne.

76
    Kevin Gameiro pojawia się na placu gry, a zmienia Lavezziego, który przygasł nam zwłaszcza w drugiej części meczu.

72
    FRANCOIS CLERC zdobywa przepięknego gola dla Saint-Etienne! Kapitalne uderzenie zewnętrzną stroną buta i trafia wprost w okienko bramki Sirigu!

63
    Hamouma zmienia aktywnego dzisiaj Mollo w drużynie gospodarzy.

63
    Jallet pojawia się w miejsce Chantome'a w ekipie PSG.

56
    Bodmer pojawia się na placu gry w miejsce Lemoine.

55
    Alex za protesty otrzymuje żółty kartonik.

37
    ALEX z pięciu metrów pakuje piłkę do własnej siatki! Dośrodkowanie z prawej strony Aubameyanga, Brandao wyprzedził Alexa, ale piłka odbija się od nogi Brazylijczyka i nie ma szans zaskoczony Sirigu. Będą jeszcze emocje w tym meczu!

18
    ZLATAN IBRAHIMOVIC przepiękną podcinką pakuje piłkę do siatki z 11 metrów! W dodatku Szwed musiał strzelać dwukrotnie, bo przy pierwszym strzale zawodnicy zbyt szybko wbiegli w pole karne...

17
    Ruffier otrzymuje żółtą kartkę za faul na napastniku PSG!

17
    Rzut karny dla PSG!! Ruffier fauluje Lavezziego! Ale... karnego nie było! Sędzia dał się nabrać...

9
    JAVIER PASTORE wykorzystuje błąd obrońców Saint-Etienne - fatalnie zachował się Sall, który zlekceważył wybiegającego zza jego pleców Argentyńczyka i mamy 1:0 dla gości z Paryża!

Adam Kotleszka

Gole: 37. Alex (wł.), 72. Clerc – 9. Pastore, 18. Ibrahimovic (kar.)

Kartki:   17. Ruffier (SET), 80. Hamouma (SET), 90. Brandao (SET) – 55. Alex (PSG), 90. Matiudi (PSG)

AS Saint-Étienne: Ruffier - Clerc, Sall, Perrin, Brison (77. Ghoulam) - Guilavogui, Lemoine, Brandao, Cohade, Mollo (63. Hamouma), Aubameyang
    Paris Saint-Germain: Sirigu - van der Wiel, Alex, Thiago Silva, Maxwell - Beckham, Matiudi, Chantome (63. Jallet), Pastore - Lavezzi (76. Gameiro), Ibrahimovic

Sędziowie: Antony Gautier