Izrael – Portugalia 3:3 (koniec) | Bułgaria – Malta 6:0 (koniec) | Słowenia – Islandia 1:2 (koniec)
Chorwacja – Serbia 2:0 (koniec) | Kazachstan – Niemcy 0:3 (koniec) | Norwegia – Albania 0:1 (koniec)
Andora – Turcja 0:2 (koniec) | Liechtenstein – Lotwa 1:1 (koniec) | Słowacja – Litwa 1:1 (koniec)
Luksemburg – Azerbejdżan 0:0 (koniec) | Austria – W-y Owcze 6:0 (koniec) | Mołdawia – Czarnogóra 0:1 (koniec)
Czechy – Dania 0:3 (koniec) | Holandia – Estonia 3:0 (koniec) | Węgry – Rumunia 2:2 (koniec)
Hiszpania – Finlandia 1:1 (koniec) | Szwecja – Irlandia 0:0 (koniec) | Bośnia i Herc. – Grecja 3:1 (koniec)
Polska – Ukraina 1:3 (koniec) | Macedonia Płn. – Belgia 0:2 (koniec) | Francja – Gruzja 3:1 (koniec)
San Marino – Anglia 0:8 (koniec) | Szkocja – Walia. 1:2 (koniec)
Chorwacja
2:0 (2:0)
Serbia
Piątek 22.03.2013, 18:00 • Stadion Maksimir, Zagrzeb • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Zapraszamy na portal 2x45.com.pl. Futbol jest naszą i Waszą pasją, co musi okazać się dobrą mieszanką. Dołącz do nas! (19:59:30)

Pan Çakιr łapie za gwizdek po raz ostatni w dzisiejszym meczu i Chorwacja utrzymuje dwubramkowe prowadzenie z pierwszej połowy! Strzelcami bramek zostali Mandžukić oraz Olić, którzy potwierdzili swoją wysoką formę. Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy do innych relacji w lajfy.com!

90+3
    Napór na pole karne Chorwacji. Serbia stara się strzelić kontaktowego gola.

90+2
    Jeszcze w końcówce Serbia! Po strzale jednego z Serbów, świetnie broni Pletikosa!

90+1
    Petrović ukarany kartonikiem za położenie na murawę Mario Mandžukicia.

90
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Kolejny z graczy miejscowych na murawie. Rakitić łapie się za głowę po starciu z Serbem.

89
    Modrić przerwaca się po kontakcie z rywalem. Wolny dla Chorwacji na ich własnej połowie.

88
    Sędzia dyktuje spalonego. Nieładnie gospodarze wybijają piłkę, kradnąć cenne sekundy.

87
    Wysoki pressing Serbii kończy się nieprzepisowym zagraniem na rywalu. Rozpocznie Pletikosa, który oddali grę od własnego pola karnego.

86
    Srna dostaje piłkę przed pole karne i oddaje potężny strzał, piłka odbija się od przeciwnika i mamy kolejny rzut rożny.

86
    Rzut rożny dla Chorwacji, z którego mogą podwyższyć prowadzenie.

85
    Żółtą kartką ukarany Subotić, za przerwanie akcji Chorwatów.

84
    Wszyscy piłkarze Chorwacji na własnej połowie. Najwyraźniej mają za zadanie w ostatnich minutach nie pozwolić na stratę bramki.