Izrael – Portugalia 3:3 (koniec) | Bułgaria – Malta 6:0 (koniec) | Słowenia – Islandia 1:2 (koniec)
Chorwacja – Serbia 2:0 (koniec) | Kazachstan – Niemcy 0:3 (koniec) | Norwegia – Albania 0:1 (koniec)
Andora – Turcja 0:2 (koniec) | Liechtenstein – Lotwa 1:1 (koniec) | Słowacja – Litwa 1:1 (koniec)
Luksemburg – Azerbejdżan 0:0 (koniec) | Austria – W-y Owcze 6:0 (koniec) | Mołdawia – Czarnogóra 0:1 (koniec)
Czechy – Dania 0:3 (koniec) | Holandia – Estonia 3:0 (koniec) | Węgry – Rumunia 2:2 (koniec)
Hiszpania – Finlandia 1:1 (koniec) | Szwecja – Irlandia 0:0 (koniec) | Bośnia i Herc. – Grecja 3:1 (koniec)
Polska – Ukraina 1:3 (koniec) | Macedonia Płn. – Belgia 0:2 (koniec) | Francja – Gruzja 3:1 (koniec)
San Marino – Anglia 0:8 (koniec) | Szkocja – Walia. 1:2 (koniec)
Andora
0:2 (0:2)
Turcja
Piątek 22.03.2013, 19:15 • Estadio Comunal • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Koniec meczu, Turcja zdobywa 3. punkty. Pierwszą bramkę strzelił Inan w 31. minucie, pokonując Gomesa strzałem z rzutu wolego. W ostatniej sekundzie pierwszej połowy wynik podwyższył Yilmaz, który strzelił z 10. metra obok słupka. Turcja przeważała w całym meczu i zasługiwała na te 3. punkty. (21:10:11)

90+4
    Andora faulowany na 40. metrze.

90+3
    Kerin przyjął piłkę na 30 metrze i uderzył na bramkę, ale piłka trafia w poprzeczkę!