Izrael – Portugalia 3:3 (koniec) | Bułgaria – Malta 6:0 (koniec) | Słowenia – Islandia 1:2 (koniec)
Chorwacja – Serbia 2:0 (koniec) | Kazachstan – Niemcy 0:3 (koniec) | Norwegia – Albania 0:1 (koniec)
Andora – Turcja 0:2 (koniec) | Liechtenstein – Lotwa 1:1 (koniec) | Słowacja – Litwa 1:1 (koniec)
Luksemburg – Azerbejdżan 0:0 (koniec) | Austria – W-y Owcze 6:0 (koniec) | Mołdawia – Czarnogóra 0:1 (koniec)
Czechy – Dania 0:3 (koniec) | Holandia – Estonia 3:0 (koniec) | Węgry – Rumunia 2:2 (koniec)
Hiszpania – Finlandia 1:1 (koniec) | Szwecja – Irlandia 0:0 (koniec) | Bośnia i Herc. – Grecja 3:1 (koniec)
Polska – Ukraina 1:3 (koniec) | Macedonia Płn. – Belgia 0:2 (koniec) | Francja – Gruzja 3:1 (koniec)
San Marino – Anglia 0:8 (koniec) | Szkocja – Walia. 1:2 (koniec)
Andora
0:2 (0:2)
Turcja
Piątek 22.03.2013, 19:15 • Estadio Comunal • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Koniec meczu, Turcja zdobywa 3. punkty. Pierwszą bramkę strzelił Inan w 31. minucie, pokonując Gomesa strzałem z rzutu wolego. W ostatniej sekundzie pierwszej połowy wynik podwyższył Yilmaz, który strzelił z 10. metra obok słupka. Turcja przeważała w całym meczu i zasługiwała na te 3. punkty. (21:10:11)

90+4
    Andora faulowany na 40. metrze.

90+3
    Kerin przyjął piłkę na 30 metrze i uderzył na bramkę, ale piłka trafia w poprzeczkę!

90+3
    Turcja zaczyna grać na czas.

90+1
    Sędzie dolicza 4. minuty.

90
    Ostatnia zmiana w reprezentacji Turcji, za Sahina wchodzi Kerin!

88
    Uderzenie Turana trafia wprost w bramkarza.

87
    Turcja spokojnie rozgrywa piłkę w obronie.

86
    Złe dośrodkowanie Turana i od bramki zacznie Andora.

85
    Turcja przy piłce.

83
    Za Peppe wchodzi Garcia.

82
    Zmiana w reprezentacji Turcji. Za Yilmaza wchodzi Sahan.

80
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

77
    Kolejna zmiana, za Ayale wchodzi Andora.

72
    Andora ma rzut z autu na wysokości pola karnego.

71
    A teraz Gomes był bliski strzelenia bramki! W sytuacji sam na sam strzela w trybuny. Fatalny strzał napastnika reprezentacji Andory!

70
    Turan popedził lewym skrzydłem i zagrał w pole karne do Yilmaza, ale ten nie trafił z 5. metrów do pustej bramki.

68
    Zmania. Za Martineza wchodzi Clemente.

66
    Prostopadłe podanie do Gomeza przerwane przez Kaye.

65

63
    Ostry faul Potuka na Peppe i od rzutu wolnego zacznie Andora.

62
    Dośrodkowanie Turana, ale najwyżej w powietrze wyskoczył Gomes i złapał piłkę.

61
    Turcja ciągle w natarciu.

59
    Od bramki zacznie Gomes.

58
    Pierwsza zmiana w reprezentacji Turcji, za Sararera wchodzi Potuk.

57
    Turan odebrał piłkę.

56
    Andora rozpoczyna swój atak.

54

53
    Moreira podał do wychodzącego na pozycję Gomeza, ale Kivrak uprzedza go i wybija piłkę.

52
    Turcja rozgrywa kolejną akcję.

50
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego Sahina, do piłki dopada Turan i uderza, ale trafia wprost w bramkarza.

50
    Rzut rożny dla Turcji.

49
    Turan uderzył z 25. metra, ale trafił prosto w bramkarza.

48
    Sahin faulowany w środkowej strefie boiska.

47
    Turcja już rozpoczyna ofensywną akcję.

46
    Rozpoczęli goście.

46

Zawodnicy Turcji też już są gotowi do gry.

Piłkarze Andory już wychodzą na murawę.

Za nami koniec pierwszej połowy. Po 45. minutach Turcja prowadzi z Andorą 2:0! Pierwszą bramkę strzelił Inan w 31. minucie, pokonując Gomesa strzałem z rzutu wolego. W ostatniej sekundzie pierwszej połowy wynik podwyższył Yilmaz, który strzelił z 10. metra obok słupka. Czeka nas emocjonująca druga połowa!

45+1
    Gol dla Turcji!
    Turan dostał piłkę na 16. metrze, zamarkował strzał i podał do stojącego obok YILMAZA, który bez problemu pokonuję Gomesa!

45+1
    Sędzia dolicza jedną minutę do regulaminowych 45. minut.

45

43
    Dośrodkowanie Moreiry w pole karne, ale Kaya wybija piłkę z dala od bramki.

42
    Ale szybko traci na rzecz rywali.

42
    Turca rozpoczyna swój atak.

39
    Gomez walczył o piłkę z Sahinem, ale przy walce użył łokcia i uderzył przeciwnika.

31
    Rzut wolny z 25. metra, do piłki podchodzi INAN i piłką ląduję prosto w okienko! Bramkarz gospodarzy bez szans.

25
    Dobre dośrodkowanie Sararera do Yilmaz'a, który świetnie odnalazł się w polu karnym i uderzył z główki prosto w bramkarza.

23
    Dośrodkowanie Turana w pole karne do Sahina, ten przewraca się w polu karnym, ale sędzie główny tego spotkania nie zdecydował się na odgwizdanie rzutu karnego.

21
    Turcja powoli przejmuje inicjatywę w meczu.

20

18
    Na spalonym złapany Sararer.

17

16
    Złe dośrodkowanie w pole karne i przy piłce jest Turcja.

15
    Ayala faulowany na 40. metrze.

13
    Kaya przerywa atak Andory wybijając na aut.

12
    Yilmaz nie dobiegł do zagranej do niego piłki i od bramki rozpocznie Andora.

11
    Niespodziewanie po 10. minutach to Andora przeważa w meczu i miała już dwie sytuacje do strzelenia bramki.