Saint-Étienne – Évian TG 1:0 (koniec) | Reims – Lyon 1:0 (koniec) | Lille – Lorient 5:0 (koniec)
Lille OSC
5:0 (4:0)
FC Lorient
Niedziela 07.04.2013, 21:00 • Grand Stade Lille Métropole • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na więcej spotkań na lajfy.com! (22:53:45)

Zabójcze pierwsze 33 minuty Lille w których zdobyli 4 bramki i ustawili mecz.

90+1
    W ataku fauluje Monnet-Paquet.

90
    Arbiter główny doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Lemina obejrzał żółty kartonik za faul na rywalu.

88
    Bliski zamieniania na bramkę nieporozumienia pomiędzy Elaną , a obrońcą był Aliadiere, jednak gracze Lille w porę naprawili swoje błędy.

87
    Na spalonym Bruno.

85
    Ostatnia zmiana w spotkaniu. Z boiska schodzi świetnie dziś grający Payet, a na końcowe minuty wchodzi Bruno.

84
    Centra z prawego skrzydła trafia prosto w rękawice Audarda.

83
    Beria fauluje w ofensywie.

81
    Rzut rożny dla Lille.

80
    Znów przed szansą Payet! Strzela z linii szesnastki, lecz i tym razem się myli.

78
    Payet technicznie uderza na bramkę rywala, jednak futbolówka o centymetry mija dalszy słupek!

77
    Obie drużyny już wyczekują ostatniego gwizdka. Lille spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie, a goście wyglądają jakby się już pogodzili z wynikiem.

76
    Kolejna zmiana. Tym razem w Lille Grigi wejdzie za strzelca jednej bramki Rodelina.