Górnik Ł. – Stomil 0:0 (1. połowa) | Polonia B. – GKS T. 0:3 (koniec) | Flota – Miedź 1:1 (koniec)
Polonia Bytom
0:3 (0:0)
GKS Tychy
Niedziela 07.04.2013, 12:15 • im. Edwarda Szymkowiaka, Bytom • Fortuna 1 Liga

Polonia Bytom dzielnie prezentowała się tylko w 1 połowie spotkania, braki piłkarskie nadrabiała ambicją, jednak przez całe spotkanie dominował GKS Tychy. Bohaterem niewątpliwie 39 letni Piotr Rocki, zaliczył w tym meczu bramkę i 2 asysty. Polonia Bytom dostała solidną lekcję futbolu od tyszan, którzy wysłali w świat sygnał – chcą bić się o ekstraklasę (14:12:26)

88
    Zawodnikom GKSu nie zależy już na wyprowadzaniu kontr, wybijają piłki na uwolnienie. Polonia atakuje, ale bez pomysłu, nie oddaje strzałów.

86
    Zawodnicy Polonii żądają podyktowania rzutu karnego! Arbiter niewzruszony

84
    Zmiana w Polonii – za Białkowskiego wszedł Banaś

84
    Polonia przedostała się na połowę przeciwnika i rozgrywa akcję pozycyjną. Mądrze bronią się goście

80
    Zmiana w GKS – za Chomiuka wszedł Ściański

78
    Faul dla Polonii tuż przed polem karnym, uderzenie zablokowane przez mur

76
    Z dystansu próbował Michalik, niestety niecelnie. Ataki Polonii nasilają się.

75
    Wspaniała akcja Polonii! Zabrakło tylko strzału Wojsyka. Obrońca w ostatniej chwili zabrał mu piłkę na 5 metrze przed bramką

73
    Zmiana w ataku Polonii – za Jarkę wszedł Wojsyk

70
    Polonia przejmuje inicjatywę przy głośnym wsparciu kibiców. Teraz to Tyszanie muszą się bronić. Znakomity strzał Michalika broni Misztal

67
    Sacha stratowany na środku boiska. Potrzebna pomoc medyczna

65
    Płókarz wpisuje się w protokół zaraz po wejściu na boisko

64
    Trener próbuje zmienić sytuację na boisku, ale gra obronna Polonii wygląda katastrofalnie. Na boisku Płókarz za Nowaka