Liverpool – West Ham 0:0 (koniec) | Tottenham – Everton 2:2 (koniec) | Chelsea – Sunderland 2:1 (koniec)
Newcastle – Fulham 1:0 (koniec) | Queens Park – Wigan 1:1 (koniec)
Newcastle United
1:0 (0:0)
Fulham F.C.
Niedziela 07.04.2013, 16:00 • St. James' Park • Angielska Premier League

Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne nasze relacje live! (17:59:27)

Bramka zdobyta w doliczonym czasie gry przez Cissé daje im dzisiaj zwycięstwo, wspaniały scenariusz meczu!

Koniec spotkanie, Newcastle zasłużenie odnosi zwycięstwo w dzisiejszym meczu, byli oni drużyną, która stworzyła znacznie więcej sytuacji podbramkowych i przeważała w większej części meczu.

90+5
    Cissé otrzymał żółtą kartkę za to, że po zdobytej bramce pobiegł do kibiców swojej drużyny.

90+5
    Rzut wolny będą jeszcze mieli gospodarze, strzał w mur, piłka wychodzi na rzut rożny.

90+3
    Gol dla Newcastle!
    Ostatnie minuty gry! Świetnie znajduje się CISSE, który po strzale i zamieszaniu w polu karnym przejmuje piłkę i strzałem z woleja pokonuje Schwarzera!

90+1
    Arbiter przedłuża drugą połowę o 5 minut.

90
    Riise otrzymuje żółtą kartkę za faul na rywalu, rzut wolny będą mieli gospodarze z okolic 25 metra.

88
    Bardzo dobra interwencja Schwarzera, dzięki której ratuje on swój zespół przed stratą bramki.

87
    Złe dośrodkowanie, które wyjaśniają defensorzy Fulhamu.

86
    Stały fragment gry z narożnika boiska będą mieli gospodarze.

84
    Zawodnicy Newcastle w ciągłym natarciu, nie potrafią jednak stworzyć sobie stuprocentowej sytuacji.

81
    Zmiana w drużynie Newcastle United: z boiska schodzi Simpson, na boisko wchodzi Campbell.

81
    Zmiana w drużynie Fulham F.C.: z boiska schodzi Manolev, na boisko wchodzi Rodallega.

79
    Rzut rożny dla gospodarzy, płaskie dośrodkowanie dobrze wyjaśniają obrońcy Fulhamu.

77
    Po strzale z główki, który oddaje Ameobi piłka nieznacznie mija słupek bramki Schwarzera.

76
    Tempo meczu w drugiej połowie wyraźnie wzrosło, teraz zawodnicy walczą akcja za akcję.