Bayer – Hoffenheim 5:0 (koniec) | Borussia D. – Mainz 2:0 (koniec) | Eintracht – Schalke 04 1:0 (koniec)
Hamburg – Düsseldorf 2:1 (koniec) | Hannover – Bayern 1:6 (koniec) | Werder – Wolfsburg 0:3 (koniec)
Hannover 96
1:6 (0:3)
Bayern Monachium
Sobota 20.04.2013, 15:30 • AWD-Arena • Niemiecka Bundesliga

Dziękuję za śledzenie naszej relacji i zapraszam na więcej lajfy.com! (17:22:44)

Bayern pewnie pokonuje Hannover 1:6. Świetny mecz Bawarczyków i na pewno napawa to ich kibiców optymizmem przed wtorkowym meczem z Barceloną w Lidze Mistrzów.

90
    Arbiter główny nie doliczył ani minuty do regulaminowego czasu gry.

88
    Kontra Bayernu, jednak w ostatniej chwili radzą sobie obrońcy gospodarzy.

87
    Pierwsza kartka w spotkaniu. Żóły kartonik obejrzał Boateng za faul na rywalu na. Rzut wolny dla gospodarzy na połowie Bayernu.

86
    Szybka odpowiedź Bayernu!

Robben zagrywa do wychodzącego sam na sam PIZZARRO, a ten ogrywa Zielera i kieruje piłkę do pustej bramki!

85
    Gol dla Hannoveru!

Mocne uderzenie z rzutu wolnego Panera piłki nie zdołał złapać Neuer i wybił ją przed siebie, gdzie znajdował się HOFFMANN. Pomocnik gości z najbliższej odległości głową skierował piłkę do bramki!

83
    W niebezpiecznej odległości od własnej bramki Alaba fauluje rywala.

82
    Wysoko podeszli goście i w końcu przejmują piłkę rywalom już na ich połowie.

81
    Rzut rożny dla Bawarczyków.

79
    A jednak z murawy schodzi kontuzjowany Diouf. W jego miejsce pojawił się Abdellaoue.

78
    Gra zostaje wznowiona. Hannover jednak może kontynuować grę w komplecie.

77
    Wygląda to bardzo poważnie. Napastnik gospodarzy wciąż nie wstaje z murawy.

76
    Diouf leży na boisku, po powietrznym starciu z Neuerem.

75
    Shaqiri świetnie odnajduje w polu karnym van Buytena, jednak piłka po jego uderzeniu trafia tylko na rzut rożny.

74
    Pizarro faulowany na połowie Hannoveru. Świetna okazja do centry w pole karne gospodarzy.

73
    Konan fauluje w ofensywie.

71
    0:5!

Alaba z lewej strony pola karnego zagrywa pod bramkę do PIZARRO, a ten z najbliższej odległości pokonuje Zielera!
    Ależ pogrom na AWD-Arenie!

69
    Sakai centruje z prawej strony, jednak zbyt wysoko.

68
    Zamieszanie w polu karnym Hannoveru, lecz ostatecznie piłka po strzale Robbena zostaje odbita przez jednego z obrońców i wychodzi na corner.

66
    Robben powstrzymany przezz Rauscha na prawym skrzydle.

65
    Zmiana również w ekipie Hannoveru. Z boiska schodzi kapitan gospodarzy Cherundolo, a w jego miejsce zobaczymy Sakaia.

64
    Ostatnia zmiana wśród Bawarczyków. Z boiska schodzi strzelec dwóch bramek Gomez, a w jego miejsce wchodzi Can.

62
    Gol dla Bayernu!

GOMEZ zdobywa swojego drugiego gola w spotkaniu! Świetne dogranie Boatenga i GOMEZ z najbliższej odległości pokonuje Zielera!

61
    Rzut rożny dla Bayernu.

60
    Shaqiri w świetnej sytuacji próbował dogrywać do Robbena, jenak w ostatniej chwili przecinają obrońcy gospodarzy!

59
    Wrzutka Rafinhy z prawego skrzydła, jednak prosto na głowy obrońców Hannoveru.

58
    Zbyt mocne podanie Robbena do Rafinhy i piłka wychodzi poza linię końcową.

57
    Shaqiri centruje z rogu na głowę Pizarro, jednak ten nie zdołał oddać czystego strzału i grę od własnej bramki wznowi Zieler.

56
    Alaba wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

55
    Konan uderza z linii szesnastego metra, jednak wysoko nad bramką Neuera.

54
    Shaqiri na spalonym.

53
    Opadło nam tempo tego spotkania w drugiej połowie. Miejmy nadzieję, że zobaczymy jeszcze w tym spotkaniu coś więcej niż walkę w środku pola.

51
    Przy linii bocznej faulowany Shaqiri przez Konana.

50
    Rzut rożny dla gospodarzy.

49
    Świeżo wprowadzony Konan już miał okazję na zdobycie gola, jednak jego strzał pewnie broni Neuer.

48
    Długo swoją akcję tworzy Hannover.

47
    Gustavo fauluje Dioufa w środku pola.

46

Również na roszady w swoim zespole zdecydowałsię Josef Heynckes. W miejsce Riberiego wchodzi Shaqiri, a za Mullera zobaczymy Robbena.

Na zmianę w przerwie zdecydował się Mirko Slomka. W miejsce Pinto wchodzi Konan.

Bayern sprawiedliwie prowadzi na AWD-Arena po trzech trafieniach. Hannover może jedynie się cieszyć, że do tej pory stracili tylko 3 bramki, ponieważ Bawarczycy uderzali dwa razy w poprzeczkę.
    Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie również będziemy oglądać gole.

45
    Arbiter główny nie doliczył ani jednej minuty do pierwszej części spotkania.

43
    Ależ zamieszanie w szesnastce Hannoveru i ostatecznie Zieler ratuje swój zespół przed utratą czwartej bramki!

42

41
    0:3!

Świetne dogranie Gustavo do GOMEZA, który będąc w sytuacji sam na sam pokonuje bezradnego Zielera!

40
    Kolejna akcja gospodarzy. W polu karnym technicznie strzela Stindl, lecz świetnie broni Neuer.

39
    Hoffmann uderza sprzed pola karnego, jednak wysoko nad bramką.

38
    Rzut wolny dla Hannoveru na połowie rywala.

36
    Dobre dogranie do Dioufa w pole karne, jednak w ostatniej chwili uprzedzają go obrońcy Bayernu! Tylko rzut rożny dla gospodarzy w tej akcji.

35
    Goście szanują piłkę. Długo ją rozgrywają z wykorzystaniem Neuera.

33
    Kolejny spalony. Tym razem zbyt szybko do prostopadłego podania wyszedł Gomez.

32
    Gra zostaje wznowiona. Lewy pomocnik gospodarzy może kontynuować grę.

32
    Kolejna przerwa w grze. Tym razem ucierpiał Rausch, po tym jak prawie przewrócił się na piłce.

31
    Gomez uderza z dystansu, jednak futbolówka przelatuje obok bramki.

30
    Na spalonym Ribery.

29
    Spokojnie na własnej połowie rozgrywają piłkę goście. Jednak wymienią między sobą kilka podań i próbują szukać Dioufa długą piłką, a tam świetnie spisuje się obrona Bayernu.

27
    Diouf był bliski bramki kontaktowej! Jednak zabrakło mu kilka centymetrów, aby dołożyć nogę do piłki zagranej z lewego skrzydła!

26
    Gra zostaje wznowiona. Na szczęście obie drużyny mogą kontynuować grę w komplecie.

24
    Mamy przerwę w grze. Na boisku leży Djourou, który ucierpiał w starciu z Gomezem.

23
    Na spalonym Diouf.

22
    0:2!

Błąd Djouroua i piłkę przejmuje Pizarro, który dogrywa do RIBERIEGO, a ten będąc w sytuacji sam na sam pewnie pokonuje golkipera gospodarzy!

20
    Rzut rożny dla gości.

19
    Ależ kapitalna akcja Bayernu! Wymienili między sobą kilkanaście szybkich podań na połowie rywala, piłka ostatecznie dochodzi do Pizarro, a ten potężnie huknął na bramkę Zielera! Po raz kolejny poprzeczka ratuje Hannover przed utratą bramki!

18
    Małe zamieszanie w polu karnym gospodarzy, jednak defensorzy Hannoveru radzą sobie w tej sytuacji i oddalają grę od własnej bramki.

17

15

Świetna piłka Gustavo do Alaby, a ten będąc w polu karnym próbował dograć do kolegów, jednak piłka trafia w SCHULZA, a ten niefortunnie kieruje ją do własnej bramki!

14
    Niebezpieczne dogranie w pole karne Monachijczyków, jednak piłka na ich szczęście nie trafia do żadnego z graczy gospodarzy.

13
    Prostopadła piłka do Mullera, jednak znów zabrakło kilkunastu centymetrów, aby pomocnik gości do niej doszedł. Grę od własnej bramki wznowi Zieler.

12
    Spokojnie piłkę rozgrywają goście.

11
    Na spalonym Gomez.

Pierwsze 10 minut zdecydowanie dla Bayernu. Pamiętajmy jednak, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić.

9
    Znów gorąco pod bramką gospodarzy. Długie podanie do Mullera, a ten z pierwszej piłki dogrywa w pole karne do Gomeza, niestety ten nie zdążył do piłki.

8
    Muller nie zgadza się z decyzją arbitra po tym jak nie odgwizdał na nim faulu tuż koło pola karnego Hannoveru.

7
    Strzał Rafinhy w polu karnym został zablokowany.

6
    Kolejna centra Mullera z prawego skrzydła, jednak tym razem piłka nie odnajduje adresata.

5
    Ribery dostał piłkę w polu karnym gości, jednak futbolówka po jego strzale ląduje na poprzeczce!
    Pierwsza tak groźna akcja w meczu!

4
    Rafinha faulowany na własnej połowie.

3
    Wysoko naciskają goście zmuszając rywala do błędu już na połowie Hannoveru.

2
    Stindl z prawego skrzydła centruje w szesnastkę bawarcyzków, jednak wybijają obrońcy Bayernu.

1
    Rozpoczęli goście.

1

Piłkarze już wychodzą na boisko. Świetna atmosfera na trybunach, które są wypełnione po brzegi.

W ostatnim meczu Bayernu przeciwko Wolfsburgowi Gomez zdobył hattricka w zaledwie 6 minut!
    Świetny mecz rozegrał również Shaqiri, który zaliczył dwie asysty oraz strzelił jedną bramkę, lecz dzisiejszy mecz rozpoczyna na ławce rezerwowej.

Hannover 96: Zieler – Cherundolo, Djourou, Schulz, Pander – Pinto, Hoffmann, Stindl, Rausch – Schlaudraff, Diouf

Bayern München: Neuer – van Buyten, Rafinha, Boateng, Alaba – Gustavo, Tymoschuk – Ribery, Pizarro, Muller,– Gomez

Sędziowie: F. Zwayer.

W rundzie jesiennej Bayern pewnie pokonał Hannover 5:0 i jest faworytem sobotniego spotkania.

Hannover 96:

Hannover w rundzie wiosennej oddala się od europejskich pucharów. W ostatnich 6 meczach zdołali strzelić zaledwie 4 bramki i to na pewno ich nie napawa optymizmem przed meczem z Bayernem, który ma niesamowicie szczelną obronę. Hannover traci 4 punkty do miejsc pucharowych i zajmuje dopiero 10 lokatę.

Trener gospodarzy – Mirko Slomka nie będzie mógł skorzystać z usług Mario Eggimanna, Felipe, Leona Andreasena, Francy i Szabolcsa Husztiego, którzy lecza swoje kontuzje.

Bayern München:

Dla Bawarczyków mecz z Hannoverem nie ma teoretycznie większego znaczenia, ponieważ nikt im tytułu nie odbierze. Mają 20 punktów przewagi nad drugą Borussią Dortmund i mistrzostwo mają już pewne. Jednak w sobotnim meczu nie dadzą przeciwnikom taryfy ulgowej, ponieważ będą chcieli pobić kilka rekordów. Między innymi 26 wygranych spotkań w lidze, co jeszcze żadnej drużynie w Bundeslidze się nie udało. Ponadto podopieczni Juppa Heynckesa mogą stać się pierwszą drużyną, która w 20 spotkaniach jednego sezonu nie straciła bramki. Jeśli Bayern wygra w Hannoverze, to wyrówna wynik Borussi z poprzedniego sezonu, czyli 81 punktów.

O te rekordy będą jednak walczyli bez swojego najskuteczniejszego snajpera, czyli kontuzjowanego Mario Mandżukicia. Ponadto wśród Bawarczyków nie wystąpią Holger Badstuber i Toni Kroos, którzy leczą swoje kontuzje.

W 30 kolejce Bundesligi Hannover 96 podejmie na własnym stadionie Bayern Monachium.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.

Gole: 85. Hoffmann – 15. Schulz (wł.), 22. Ribery, 41. Gomez, 62. Gomez, 71. Pizarro, 86. Pizarro

Kartki:   87. Boateng (BAY)

Hannover 96: Zieler – Cherundolo (65' Sakai), Djourou, Schulz, Pander – Pinto (46' Konan), Hoffmann, Stindl, Rausch – Schlaudraff, Diouf (79' Abdellaoue)
    Bayern Monachium: Neuer – van Buyten, Rafinha, Boateng, Alaba – Gustavo, Tymoschuk – Ribery (46' Shaqiri), Pizarro, Muller (46' Robben) – Gomez (64' Can)

Sędziowie: F. Zwayer

Widownia: 49000